Хід Луцька, невдача Боратина: огляд 17-го туру чемпіонату Волині з футболу

30 Травня 2018, 19:33
Гравці «Ковеля-Волині» таки взяли реванш у боратинської «Лаки» за поразку минулого сезону 4851

У центральному матчі днів Святої Трійці «Ковель-Волинь» здобув надважливу перемогу в Боратині та продовжив переслідування «ЛСТМ», а у другій «шістці» змагань сталося декілька несподіванок.

У звітному турі між собою зіткнулися чотири команди, які напередодні можна було характеризувати як борців за медалі першості. Після Трійці, мабуть, хорівській «Надії» до серйозної боротьби за призові місця повернутися буде дуже важко. Проти чинних чемпіонів області з «ЛСТМ» команда з Локачинського району достойно трималася майже до самої перерви, однак після гола в роздягальню від Миколи Жука оговтатися її гравці оговтатися так і не змогли, а тому отримали ще по голу від двох найкращих голеадорів чемпіонату – Тараса Кабанова та Ігоря Махнюка.

Центральним протистоянням туру, звичайно ж, була битва добре знайомих між собою суперників у Боратині. У порівнянні з аналогічним минулорічним матчем цих команд звітна гра вийшла діаметрально протилежною за сценарієм. Цього разу долю поєдинку знову вирішили два голи у другому таймі, однак забивали уже ковельчани – Максим Самойліч та Владислав Шулипа. Нещодавні переможці Кубка Федерації продовжують свій солідний хід на другому етапі чемпіонату області й тепер, схоже, залишилися єдиними конкурентами «ЛСТМ» у боротьбі за чемпіонський титул…

Несподівано упевнену перемогу в Берестечку над «Агропродуктом» здобув «Стир». Щоправда, у першому таймі команди лише обмінялися швидкими голами. А от після перерви, мабуть, переломним став точний дальній удар Віктора Суща, після якого екс-володарі Кубка Волині ще трьома подібними «процедурами» забезпечили собі гостьовий успіх та відрив від шостого місця. Відрив, який став можливим завдяки характеру гравців ківерцівського «Колоса». Здавалося б, «дубль» у виконанні гравця «ДЮСШ-ВІК» Костянтина Гомона зробив більш ніж комфортний гандикап для команди з Володимира-Волинського. Утім, іншої думки були ківерчани, які не лише зрівняли рахунок, а й на останні хвилини матчу залишили гостей у меншості після вилучення Юрія Соломатіна. Таким чином, «біло-зелені» перервали серію своїх невдач, яка тягнулася більше місяця.

Чемпіонат Волині. Група 1. 17-й тур

26 травня (субота)

Агропродукт (Горохів) – Стир (Старий Чорторийськ) 2:5 (Михайло Жук, 9, Сергій Прик, 88 – Віктор Сущ, 10, 56, Володимир Коваль, 65, Владислав Міліщук, 70, Василь Герштун, 85)

27 травня (неділя)

Колос (Ківерці) – ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) 2:2 (Андрій Полтавець, 55, Олександр Ващук, 78 – Костянтин Гомон, 20, 40)

ЛСТМ (Луцьк) – Надія (Хорів) 3:0 (Микола Жук, 45+1, Тарас Кабанов, 57, Ігор Махнюк, 87)

28 травня (понеділок)

Ласка (Боратин) – Ковель-Волинь (Ковель) 0:2 (Максим Самойліч, 57, Владислав Шулипа, 89)

19

У другій групі невдало зіграли господарі усіх поєдинків, а найбільш шоковим став візит «Прип’яті» до Лища. Там любешівська команда на рівних змагалася протягом першого тайму з місцевою «Вікторією» (2:2), а після перерви приголомшила суперників трьома голами. Дивно, але навіть за останні десять хвилин гри колектив з Луцького району міг відігратися та навіть забив двічі у відповідь, однак нереалізований Максимом Матвійчуком пенальті поміж цими голами, схоже позбавив його команду шансів на дев’яту сходинку таблиці – до «Шахтаря» уже десять очок.

Самі ж «волинські гірники» досить вдало з’їздили до Затурців, перервавши двоматчеву серію успіхів команди Юрія Ковальчука – 0:3. Ця перемога стала ще ціннішою після звісток з Рожища, де «Торпедо» ледь не програло іваничівському «Колосу». Олег Савчук лише на останній хвилині гри врятував для команди Сергія Богунова нічию (1:1), а самі фіналісти нещодавнього Кубка Федерації тепер відстають від команди з Нововолинська уже на дві перемоги…

Чемпіонат Волині. Група 2. 16-й тур

Турія (Затурці) – Шахтар (Нововолинськ) 0:3 (Іван Семиряк, 25, Микола Столяр, 32, Олександр Головатюк, 81)

Вікторія (Луцький район) – Прип’ять (Любешів) 4:5 (Віталій Тележинський, 5, 28, Максим Матвійчук, 84, Олександр Лисенко, 89 – Олександр Гребенік, 19, Богдан Токарчук, 31, 67, 74, Олег Лавренюк, 79)

Торпедо (Копачівка) – НФК Колос (Іваничі) 1:1 (Олег Савчук, 90 – Роман Лойко, 12)