Прогулянки, екскурсії та тренінги: впродовж червня для переселенців у Луцьку організовуватимуть різні події

19 Червня 2024, 11:44
Фото ілюстративне 612
Фото ілюстративне

У Луцьку реалізовують проєкт «FutUkraine Centre Lutsk», який спрямований на соціальну адаптацію ВПО. 

Основна цільова аудиторія проєкту — жителі Луцької громади, які постраждали від війни, зокрема внутрішньо переміщені особи. Діяльність центру спрямована на соціальну адаптацію, забезпечення якісного дозвілля, психологічну підтримку, а також перекваліфікацію чи отримання нових професійних навичок для органічної інтеграції та покращення якості життя в нових умовах для усіх. Про це повідомляють у громадській організації, а за сумісництвом – партнерки проєкту – «Розвиток Волині».

У червні FutUkraine Centre Lutsk розпочинає свою роботу й там відбудуться активності для представників та представниць різного віку, зокрема:

 • щовівторока та щочетвера о 12:00 – «Диво-торбина» — літнє дозвілля для дітей з освоєння різних технік хендмейду та творчих експериментів, де діти освоюватимуть нові матеріали та способи роботи з ними. Вироби, які будуть створені на занятті, діти забиратимуть собі.
 •  щочетверга о 18:00 – «Світ громад» — українська настільна гра-симулятор для управлінців та агентів змін, які використовують її для швидкої активізації, налагодження співпраці, саморозвитку та тренування навичок XXI століття. Також є ефективним інструментом для розуміння шляхів ефективного функціонування громади. Участь можлива як індивідуальна, так і групою до шести осіб.
 •  щоп’ятниці о 12:00 – «Клуб людей третього віку» — цікаве дозвілля для людей старшого віку. Заняття у клубі передбачають різноманітні майстер класи, лекції, музичні години, тематичні бесіди.
 •  щонеділі о 15:00 – «Ігровий клуб» — діти і дорослі матимуть нагоду для всестороннього розвитку в легкій ігровій атмосфері. За настільними іграми учасники/-ці можуть не тільки зблизитися та весело провести час, а ще й розвиватимуть свої навички комунікації, дрібної моторики, роботи в команді, пошуку найкращих рішень в будь-яких ситуаціях, творчого, логічного, математичного мислення тощо.

Також організовуються групи:

 •  «Групова психотерапія» — для жінок ВПО для роботи в групі взаємопідтримки у супроводі психотерапевтки. Група працюватиме з червня до серпня, зустрічі відбуватимуться раз на тиждень.
 • «Велоакадемія» — курс для школярів-велосипедистів передбачає оволодіння правилами дорожнього руху для велосипедистів, основами техогляду велосипеда та практичні заняття з пересування містом. Не передбачається оволодіння навичками їзди, до навчання запрошуються діти, які вже їздять. 'Випускники/випускниці курсу отримають сертифікати від патрульної поліції.
 •  «Групові психореабілітаційні сплави на байдарках у супроводі психологині» — сплави на байдарках річкою Стир, які включатимуть веслування у супроводі інструкторів та психологині мальовничою частиною річки в центрі міста та психологічні антикризові групові сесії на березі річки в парку.
 •  Йога для дорослих та підлітків — заняття мають на меті через роботу з диханням та тілесними практиками сприяти психологічній стійкості для людей, які постраждали від війни; допомогти побудувати власні життєві опори, через тіло вивільнити стресові емоційні скупчення та затиски, знайти внутрішній баланс та гармонію.
 •  «Курс із блогінгу та самопрезентації» — заняття для підлітків 14–18 років, спрямовані на навчання основним навичкам самопрезентації та блогінгу, створення особистого бренду. Також у фокусі курсу буде розвиток творчого мислення та комунікативних здібностей, необхідних для виступу перед аудиторією.
 •  22 червня «Тренінг із домедичної допомоги» — основи домедичної допомоги для повсякденного життя й на випадок екстрених ситуацій. Заняття у формі одноразового тренінгу для групи з 10–13 осіб. До участі запрошуються всі охочі з 14 років.
 •  29 червня «Тренінг із самооборони та асертивності WenDo» — заняття для жінок і дівчат, спрямовані на те, щоб перестати почуватися безпорадними та беззахисними у небезпечній ситуації, правильно реагувати на порушення особистих кордонів, долати стереотипи та страхи, а також побороти почуття провини та сорому. Фізичні прийоми, які вивчаються під час тренінгу, не вимагають спеціальної підготовки та пасують жінкам будь-якого віку та фізичного стану. Загальна тривалість тренінгу становить 6 годин.
 •  «Прогулянки Луцьком» — екскурсії під керівництвом фахової гідеси відомими й не дуже місцинами Луцька, які мають історичне чи символічне значення. Тривалість до двох годин.

Участь в усіх активностях безплатна. Телефон для довідок та запису: 0982722720.

Читайте також: Що покаже Волинський обласний театр ляльок у червні: афіша

 

 
Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
 • Сьогодні
 • Завтра
 • Незабаром