В мережі з'явилося відео найцікавіших моментів луцького матчу "Шахтар-Волинь"

23 Липня 2015, 23:12
3991

"Волинян" вітфутблолили "шахтарі" з рахунком 1:4.

Матч перенесли із п'ятниці на четвер, за проханням керівництва донецького клубу, у зв'язку із виступами у Лізі Чемпіонів.

Команди вийшли на поле рівно о 19 годині.

Глядачів зібралося на домашньому стадіоні близько 6 тисяч.

Такі гості у лучан завжди привертають увагу до матчу.

Перші 20 хвилин обидві команди грали на рівних.

Перший гол забили гірники,на 25 хвилині відзначився Тайсон після чудової передачі Марлоса. Недовго гравці Шахтаря були без забитого другого голу, бо вже на 39 хвилині голом відзначився Тейшейра.

Далі червоно-білі робили усе аби закотити кулю.у ворота гравців із Донецька. І їхні зусилля були не даремі.

Рахунок 1:2 зробив Матей із 11 метрової точки на яку вказав суддя Юрій Вакс на 43 хвилині поєдинку. Далі команди пішли на перерву

Коуч лучан як завжди емоційно "хвалив" своїх гравців. На 54 хвилині гри Алекс Тейшейра зробив рахунок 1:3 тим самим оформив дубль.

А розгромив лучан гол Едуардо (90+3хв), який нещодавно знову повернувся до Шахтаря.

На завершення матчу фани Волині зробили гарний банер, на якому писало "Гартовані вогнем".

У підсумку гра закінчилась рахунком 1:4 під зливу та блискавки, які, напевно, своїми емоціями викликав Віталій Кварцяний.