Волонтер зі Швейцарії передав луцьким рятувальникам пожежну автоцистерну

13 Червня 2024, 14:23
Це вже четвертий автомобіль від волонтера 319
Це вже четвертий автомобіль від волонтера

Волонтер із Швейцарії Андреас Берчі передав для потреб рятувальників ДСНС Волині спеціальну пожежну автоцистерну на шассі IVECO. 

Автомобіль призначений для гасіння пожеж та виконання першочергових аварійно-рятувальних робіт, укомплектований спеціальним захисним пожежним одягом та спеціальним спорядженням для вогнеборців, сучасним інструментом тощо. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волинського управління ДСНС.

Символічний ключ від пожежного автомобіля він вручив головному рятувальнику Волині Мирославу Дем’янчуку, а він, у свою чергу, передав автомобіль луцьким вогнеборцям.

У знак дружби та за надану гуманітарну допомогу очільник волинських рятувальників вручив волонтеру Подяку, адже це уже четвертий спеціальний автомобіль для служби 101 Волині від цього благодійника. Як і попередня техніка (пікап Nissan NP300, Daihatsu Terios, Volkswagen Sharan), ця пожежна автоцистерна допомагатиме луцьким рятувальникам надавати допомогу людям під час виконання складних завдань із ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром