У центрі Луцька люди вишикувались у чергу, щоб підтримати військових

12 Червня 2024, 17:24
Соціальна акція у центрі Луцька 362
Соціальна акція у центрі Луцька

У центрі Луцька влаштували соціальну акцію і закликали перехожих звертати більше уваги на поранених бійців та ветеранів і пропускати їх у чергах.

У вівторок, 11 червня, перед закладами громадського харчування на Театральному майдані учасники акції створили штучну чергу, в кінці якої стояв військовослужбовець Євген Сивопляс. Він розповів, подібних акцій влаштував уже з десяток, хоче привернути увагу суспільства до потреб військових з ампутаціями. Про це пише Суспільне.

«Люди не дуже охоче поступаються чергою таким людям, як я. Це – мій досвід, коли я відвідую супермаркети, кінотеатри.... Як правило, не поступаються, але здебільшого, це – байдужість», – говорить військовий.

Вперше взяла участь у такому заході вчителька Луцького ліцею 4 імені Модеста Левицького Жанна Зотова. Жінка певна, що людей потрібно вчити правильно реагувати на травмованих військових: 

«Ми змінюємось, Україна змінюється, ми розділяємо євроцінності. У нас ще немає тої культури і ти не завжди знаєш, як правильно зреагувати, а говорити все-таки потрібно», – переконана вона.

За словами військовослужбовця, за результатами проведення попередніх подібних акцій вже є деякі зрушення – люди не відвертаються від військових і починають дивитися їм у вічі.

Акція на Театральному майдані у Луцьку тривала орієнтовно годину, її відвідало півтора десятка людей. Подібні акції Євген Сивопляс буде організовувати і надалі.

Читайте також«Поклади руку на серце і посміхнись»: у Луцьку військовослужбовець провів акцію на підтримку військових з ампутаціями

 

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром