Луцька студентка – переможниця конкурсу «Співоче поле»

11 Червня 2024, 15:49
Юлія Свирид 252
Юлія Свирид

У Луцьку відбувся третій Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва імені Андрія Гордійчука «Співоче поле». 

Від Луцького національного технічного університету участь взяла студентка факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Юлія Свирид, яка виборола перше місце. Про це йдеться на сайті ЛНТУ.

До конкурсу долучилися співаки не лише з України та Волині, а й зі Словенії, Польщі та Латвії, які виступили дистанційно. Упродовж фестивалю всі конкурсанти пройшли відбіркові тури. Найкращі мали змогу виступити на гала-концерті та отримати нагороди.

Фестиваль названо на честь заслуженого діяча мистецтв України Андрія Гордійчука. Метою заходу є популяризація та збереження найкращих зразків української та світової пісенної творчості, зокрема залучення до вокального мистецтва талановитої і обдарованої молоді.

Студентка Юлія поділилася своїми враженнями: «Я щаслива здобути перше місце в престижному конкурсі «Співоче поле», особливо враховуючи високий рівень підготовки та майстерність інших учасників. У мене є велика мрія – стати всесвітньовідомою співачкою. Я розумію, що цей шлях потребує  багато зусиль і часу, але впевнена, що крок за кроком я наближаюся до своєї мети. Кожна перемога, включаючи цю, дає мені ще більше мотивації, сили та натхнення продовжувати свій шлях!» – поділилася враженнями Юлія Свирид.

Окремо студентка висловила подяку організаторам заходу та своєму керівнику Сергію Герцику.

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром