Комунальні заклади Луцька забезпечені генераторами, – міський голова

11 Червня 2024, 14:27
Потужний генератор від партнерів з Бельгії 266
Потужний генератор від партнерів з Бельгії

Комунальні заклади та підприємства Луцька повністю забезпечені альтернативними джерелами живлення на випадок блекаутів.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав міський голова Ігор Поліщук.

На КП «Луцькводоканал» встановили 34 генератори загальною потужністю 1,5мВт, 12 з них змонтовано на основних важливих об’єктах – каналізаційних насосних станціях і водозаборах. Для забезпечення роботи дизель-генераторів підприємству необхідно щодобово 12 тисяч літрів палива.

ДКП «Луцьктепло» має 46 генераторів загальною потужністю 6,45 мВт, які дадуть можливість не припиняти подачу теплопостачання. Зокрема, це 33 дизельні генератори та 13 бензинових. Щоб забезпечити роботу цих генераторів необхідно майже 30 тисяч літрів дизпалива та 1300 літрів бензину щодобово.

Забезпечені альтернативними джерелами живлення й заклади охорони здоров’я. Зокрема, комунальні підприємства «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади», «Луцький клінічний пологовий будинок» та «Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади». Вони встановили 11 бензинових та дизельних генераторів загальною потужністю 986 кВт. На забезпечення їх роботи щодоби необхідно 3175 літрів дизпалива та 227 літрів бензину.

Велику кількість генераторів придбали за кошти міського бюджету, а значну кількість надали міжнародні партнери.

«Звичайно, генератори не зможуть замінити стандартне стабільне й потужне постачання електроенергії, однак при зупиненні електропостачання на кілька днів дозволять не допустити катастрофи в наданні послуг опалення, водопостачання й водовідведення та зможуть забезпечити стабільну роботу міських лікувальних закладів на тривалий період», – йдеться у дописі.

Крім того, у Луцькій громаді обладнали понад 60 пунктів обігріву з пічками-буржуйками, тепловими гарматами та компактними дизель -генераторами.

Читайте також: Через спеку по всіх областях України подовжили графіки відключення світла

 

 
Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром