«Промінчик сонця у темряві відсутності інклюзивності»: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків перевірили на доступність

30 Травня 2024, 18:34
Монатік та Будько в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків 622
Монатік та Будько в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків

Ветеран російсько-української війни Олександр «Терен» Будько разом з артистом Дмитром Монатиком перевірили Луцьк на інклюзивність. 

Вони побували також у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, який є безбар'єрним для маломобільних груп населення. Про це стало відомо з випуску ютуб-шоу «Відвал ніг або All інклюзив».

«Такі мистецькі простори – це справжній промінчик сонця у темряві відсутності інклюзивності. Для переміщення трьома поверхами музею є два ліфти, туалети облаштовані для людей на кріслах колісних... А ще на сайті музею є 3D-тур, що дозволяє відвідати цю локацію тим, хто не залишає меж своєї квартири», – говорить Олександр.

«Молодці. хочеться брати приклад! Оце безбар'єрна галерея», – додав Дмитро.

Під час зйомки вони також відвідали залу, де український художник Петро Антип створює найбільший живопис на полотні «Космогонія».

«Друзі, просто обов'язково для відвідування всім мешканцям Луцьку і відвідувачам з інших міст. Те, що ви побачите, як мінімум здивує вас, а можливо і надихне на власну творчість», – радить Олександр.

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром