У Луцькій громаді на честь захисників перейменували дві вулиці

29 Травня 2024, 12:52
На честь загиблих у російсько-українській війні військовослужбовців Сергія Слабенка та Івана Гнатенка перейменували дві вулиці у Луцькій громаді. 427
На честь загиблих у російсько-українській війні військовослужбовців Сергія Слабенка та Івана Гнатенка перейменували дві вулиці у Луцькій громаді.

На честь загиблих у російсько-українській війні військовослужбовців Сергія Слабенка та Івана Гнатенка перейменували дві вулиці у Луцьку та селі Шепель.

У Луцьку з 1 червня вулиця Брестська носитиме імʼя Слабенка Сергія. Відповідне рішення ухвалили 29 травня під час пленарного засідання 59 сесії, – повідомили у міській раді. 

Також своїм рішенням депутати змінили назву вулиці Нова у селі Шепель на Гнатенка Івана (на честь місцевого жителя).

Сергій Слабенко – український політик, народний депутат України IV скликання від 19 виборчого округу. Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду начальника відділення поточних бойових дій командного пункту штабу. Мав військове звання підполковник.

Сергій Слабенко
Сергій Слабенко

Загинув Сергій Слабенко 4 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Оріхів Запорізької області.

Читайте також: Солдати називали «батєю»: у Луцьку попрощалися із Сергієм Слабенком

Іван Гнатенко навчався в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. З 18 грудня 2020 року брав участь в зоні ООС. Нагороджений Козацьким Хрестом III та I ступенів. З 24 лютого 2022 року визволяв Одеську, Миколаївську, Херсонську і Донецьку області. Загинув в бою 23 січня 2023 року у Бахмутському районі.

Іван Гнатенко
Іван Гнатенко

Нова назва вулиці у селі Шепель буде запроваджена також з 1 червня цього року.

У визначені терміни працівники департаменту житлово-комунального господарства мають забезпечити виготовлення та розміщення відповідних інформаційних стендів, вказівників із новими назвами вулиць на будівлях Луцької територіальної громади.

Читайте також: У Бахмутському районі загинув Іван Гнатенко із села Шепель

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром