Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинська ОДА
Волинська ОДА

Як розвиватиметься Волинь впродовж наступних трьох років

03:00 28.05.2018
468

Як розвиватися Волині впродовж наступних 3 років? Сьогодні депутати обласної ради на бюджетній комісії не могли дійти згоди щодо стратегії розвитку області.

Про це повідомляє Sfera-TV Lutsk.

Одним із прикладів, Валерій Діброва назвав дорогу Володимир-Волинський – Луцьк, в якій уже покладений перший шар асфальту, але на продовження ремонту немає ні митних, ні бюджетних коштів.

Гострою та актуальною вважають проблему саме доріг і прості волиняни.

Найбільше претензій до стратегії висловлював Михайло Імберовський, на що начальник управління розвитку та інвестицій ОДА Кресак Юрій сказав, що депутат не був на жодному обговоренні. Хоча цей документ напрацьовувався спільно облрадою і ода.

Виникли і питання щодо затвердження плану заходів на 2018-2020 роки. Деякі депутати не розуміли, чому в більшості у проекті рішення вказані лише точкові бачення вибіркових ОТГ, і зовсім немає комплексного підходу та інвестиційних ідей. На що, Юрій Кресак відповів, що свої пропозиції розвитку кожна територіальна громада надавала сама.

Крім того, члени бюджетної комісії обговорили програму підтримки малого та середнього підприємництва, перерозподілили додаткові дотації з державної казни і внесли зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік.

Читайте також: Кликуном у Луцькому замку став музикант

;
Загрузка...
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин