У Луцьку в перевізника виявили 13 непрацевлаштованих осіб

27 Травня 2024, 14:41
Фото ілюстративне 559
Фото ілюстративне

На Волині працівники Державної служби України з безпеки на транспорті спільно з фахівцями інспекції з питань праці провели перевірку у сфері громадських перевезень.

В межах перевірки проводили профвідвідування, спрямовані на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Так, в перевізника компанії «Транссіті», яка обслуговує низку маршрутів на території Луцької громади, виявили 13 непрацевлаштованих осіб. Про це пише Insider Media.

Нагадаємо, за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору передбачена відповідальність у розмірі 10 мінімальних заробітних плат в разі виявлення порушення вперше. Якщо інспектор протягом дворічного терміну виявляє схоже порушення у цього ж роботодавця, то відповідальність становить 30 мінімальних заробітних плат.

«Так само передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 8,5 тисяч гривень. За результатами перевірки оформляються матеріали, які скеровуються до суду і суд вирішує питання штрафних санкцій щодо роботодавців, які є порушниками трудового законодавства», – розповіли в Укртрансбезпеці.

Читайте такожУ Луцьку в забудовників вимагають сплатити 7,1 мільйона гривень пайової участі

 

 
Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром