У Луцьку готують безпечні місця для купання в Центральному парку та на Теремнівських водоймах

25 Травня 2024, 12:00
У Луцьку готують безпечні місця для купання в Центральному парку та на Теремнівських водоймах 567
У Луцьку готують безпечні місця для купання в Центральному парку та на Теремнівських водоймах

На Волині триває підготовка місць відпочинку на воді до купального сезону. Цьогоріч органи влади передбачили облаштувати 19 місць відпочинку на воді. Торік таких місць функціонувало 15.

Про це інформують у Головному управлінні ДСНС України у Волинській області.

Зокрема у Луцьку такі місця, облаштовані відповідно до вимог безпеки, діятимуть у Центральному парку культури й відпочинку імені Лесі Українки та на Теремнівських водоймах. Там діятимуть рятувальні пости з плавзасобами та спорядженням для порятунку на воді, чергуватимуть плавці-рятувальники.

Крім того, передбачили роботу місць відпочинку у Берестечку, Ковелі, Нововолинську, селищах Турійськ та Любешів. Під час купального сезону планують також відкрити місця відпочинку на воді на озерах Світязь, Пісочне, Велимче і Соминське на Ковельщині та на озері Добре у Камінь-Каширському районі.

До роботи на місцях залучать 31 плавця-рятувальника.

Крім того, триває підготовка водойм. Нині водолази-рятувальники здійснюють обстеження акваторій та прибережних зон, вилучення з ден водойм уламків скла, металу та іншого небезпечного сміття, яке могло б становити небезпеку для відпочивальників.

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром