У Луцьку покажуть фільм про загиблого аеророзвідника Фелікса Куртаніча, а гроші з показу передадуть його батальйону

20 Травня 2024, 16:29
Фелікс Куртаніч 583
Фелікс Куртаніч

У Луцьку відбудеться благодійний показ фільму «Фелікс» у кінотеатрі «Multiplex» розважального центру «Промінь».

Подія пройде 27 травня о 18:00. Документальна стрічка «Фелікс» присвячена аеророзвіднику Феліксу Куртанічу, який боронив Україну з 2014 року і загинув у квітні 2022 року на Донеччині. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

«Фільм «Фелікс» – це історія про кожного з нас. Про тих, хто втратив, про тих, хто чекає, про тих, хто вже ніколи не дочекається. Це історія однієї родини, завдяки якій ми змогли показати історії тисячі українських родин. Фільм про життя та боротьбу довжиною в століття розповідає про героя України, який був аеророзвідником і отримав орден «За мужність» III ступеня посмертно. Про військового, який захищав Україну та її цілісність з 2015-го року. За два роки в цивільному житті Фелікс Куртаніч став одним з найвідоміших пілотів дрона. Його кадри облетіли Україну та світ. «Фелікс» – є багатошаровий незвичайний проєкт, цілком на часі, можливо, навіть випереджаючи його», – йдеться в анонсі.

Режисерка та авторка стрічки – Іванна Слободянюк.

Квитки можна придбати за посиланням. Усі зібрані кошти з квитків та благодійних донатів передадуть на потреби батальйону оперативного призначення НГУ імені Сергія Кульчицького, де служив Фелікс.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром