У Луцьку презентували «Кишеньковий посібник психологічної допомоги»

20 Травня 2024, 10:49
Учасники заходу 477
Учасники заходу

У Луцьку відбулася презентація книги «Кишеньковий посібник психологічної допомоги», що був створений психологами благодійного фонду «Рокада».

У Луцьку посібник представляла волинська команда психологів, адже деякі з них і стали авторами частини книжки. Про це повідомила комунікаційниця фонду.

Очільниця благодійного фонду «Рокада» Волинь Людмила Висоцька розповіла про діяльність «Рокади» в Україні загалом та на Волині зокрема. А про важливість ментального здоров'я повідомила гостя заходу, регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Олени Зеленської Наталія Коструба.

Участь у заході узяло близько 50 психологів та соціальних працівників із садочків та шкіл Луцької та інших територіальних громад Волині.

Під час дійства вони не лише ознайомилися з посібником, але практикували основи першої психологічної допомоги, методи зниження тривоги та дізналися психологічну підтримку дітей в умовах війни. Найцікавішим моментом виявилося спільне виконання різноманітних вправ.

Посібник від «Рокади» буде корисним для психологів, соціальних працівників, соціальних педагогів, волонтерів. Учасники презентації отримали примірники кишенькового посібника психологічної допомоги, а також сертифікати про участь у заході.

 

 

 

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром