Ольга Саладуха у Луцьку: спроможності стадіону «Авангард» можна збільшити втричі

18 Травня 2024, 16:41
Ольга Саладуха у Луцьку 466
Ольга Саладуха у Луцьку

Розширення спроможностей стадіону обговорили на зустрічі міського голови із виконувачкою обов’язків президента Федерації легкої атлетики України, чемпіонкою світу, триразовою чемпіонкою Європи у потрійному стрибку, народною депутаткою України Ольгою Саладухою. Про це інформує Луцька міська рада.

17 травня міський голова Луцька Ігор Поліщук зустрівся з відомою українською легкоатлеткою Ольгою Саладухою. У Луцьку вона перебуває у зв’язку з проведенням Чемпіонату України з легкої атлетики, який відкрився 18 травня на стадіоні «Авангард».

Темою розмови стала популяризація легкої атлетики, підтримка спортсменів і тренерів та залучення дітей до спорту. Окрема увага була присвячена питанню подальшого розвитку легкої атлетики, зокрема, розширенню можливостей використання сертифікованого стадіону «Авангард». Цей спортивний об’єкт наразі використовують для проведення низки рейтингових змагань, але його пропускну спроможність можна збільшити утричі. На думку міського голови, це було би правильним кроком. Адже Україна потребує спортивних арен, оскільки внаслідок ворожих обстрілів чимало міст втратили свою спортивну інфраструктуру.

Ігор Поліщук відзначив внесок Ольги Саладухи у розвиток українського спорту, вручивши їй пам'ятний подарунок ивід міської ради. Ольга Саладуха подякувала за підтримку спорту у місті та поділилася планами на майбутнє. Обговорювалися перспективи розвитку легкої атлетики у Луцьку та можливості проведення спортивних заходів.

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром