У Жидичині під час екотолоки прибрали територію, де планують облаштувати набережну

17 Травня 2024, 13:16
Екотолока 451
Екотолока

У селі Жидичин на території поруч із монастирем провели екотолоку.

Її 17 травня оранізували управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом екології, ГО «Спільна справа +» та Жидичинським Свято-Миколаївським монастирем. До екотолоки долучилися місцеві жителі, працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представники монастиря. Про це пишуть на сайті Луцькради. 

Захід реалізували в рамах проєкту «Екокультурний простір ПриСтань як елемент забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді Луцької територіальної громади та засіб інтерпретації локальної екоспадщини». Відбувається він у межах Конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства у 2024 році від управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Організована акція є одним з етапів масштабної роботи у напрямку інтеграції старого русла річки Стир у міський простір. В майбутньому тут розмістять інформаційні стенди та доріжки, щоб місцеві жителі могли дізнатися більше про екологічну спадщину старого русла річки, яке було тут до будівництва дороги. Головною фішкою простору «ПриСтань» буде те, щоб спонукати людей не лише гарно проводити тут дозвілля, а й думати і робити щось для покращення території. В амбітних планах є облаштування набережної, що прикрасить та додасть ще одне місце для відпочинку жителів та гостей Жидичина.

 

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром