У Луцьку погасили поштову марку «русскій воєнний флот – до дна!»

10 Травня 2024, 12:17
У Луцьку погасили нову поштову марку 366
У Луцьку погасили нову поштову марку

Укрпошта офіційно вводить в обіг поштову марку «русскій воєнний флот – до дна!».

Спецпогашення відбулося одночасно в усіх обласних центрах країни, в тому числі й у Луцьку. Захід відбувся 8 травня. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Волинської ОДА.

Директорка з розвитку мережі – директорка Волинського регіону АТ «Укрпошта» Валентина Варголяк розповіла, що на новій марці зображені кораблі, які потопили, пошкодили та вивели з ладу Сили безпеки та оборони України. Під прицілом – ворожий сторожовий крейсер «Адмірал Макаров», який може стати наступною ціллю.

«Дуже приємно, що сьогодні ми гасимо цю символічну марку. І дуже важливо, що наші Збройні Сили дають нам можливість жити, працювати і творити, а ми, своєю чергою, будемо й надалі їх підтримувати», – зазначила Валентина Варголяк.

«За статистикою, 50 відсотків Чорноморського флоту вже на дні. Тому перемогли в 1945 – переможемо і зараз. Переконаний, що так і буде! Слава Україні!», – додав заступник голови ОДА.

До слова, нова марка є третьою в легендарній серії поштових марок воєнного часу «русскій воєнний корабль … !», і символізує очищення Чорного моря від російських кораблів. Художник марки – Віктор Грудаков. А її тираж становить мільйон примірників. 

Також Укрпошта відкриває продаж благодійної презентаційної рамки  «русскій воєнний ... !», яка  містить усі три поштові марки цієї серії з відбитками штемпелів «Перший день!»: «русскій воєнний корабль, іді ... !», «русскій воєнний корабль, ... всьо!» та «русскій воєнний флот – до дна!». 

Тираж рамки – тисячу примірників, вартість – 1500 гривень, 1000 з яких будуть спрямовані на закриття збору на машину механізованого розмінування для ДСНС України.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром