Члени волинського спортклубу «Plaza» – серед переможців боксерського турніру

22 Травня 2018, 08:12
Спортклуб «Plaza» 3039
Спортклуб «Plaza»

Спортсмени мережі волинських спортклубів «Plaza» боролися за звання найкращих боксерів області.

Відкритий Чемпіонат Волинської області з боксу за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна» відбувався у Володимир-Волинському з п'ятниці по неділю18-20 травня.

У змаганнях брали участь 220 спортсменів з різних куточків Волинської області,а також з Рівненської,Львівської,Тернопільської,Закарпатської та Хмельницької областей. Про це на своїй сторінці у Facebook написали адміністратори спортклубу.

Команда Мережі Спортивних Клубів «Plaza» також взяла участь у змаганнях. Виступали вони у складі тренерів Петрищака Василя, Ліщука Романа, тренера-судді Васькевич Світлани та вихованців клубу Муравця Назара та Гелюти Данила.

Вихованці показали відмінні результати. Провівши 2 поєдинки, Назар Муравець зайняв 1-ше місце у ваговій категорії 57 кг. Данило Гелюта провів три поєдинки, два з яких виграв, і так опинився на другій сходинці у ваговій категорії 63 кг.