У Підгайцях збиратимуть пластикові кришечки, гроші за які перераховуватимуть на українські безпілотники

03 Квітня 2024, 18:23
Контейнер-сердечко у Підгайцях 878
Контейнер-сердечко у Підгайцях

У селі Підгайці Луцького району встановили металеве серце для збору пластикових кришечок від пляшок у межах всеукраїнської благодійної акції «Ворогам – кришка!».

Раніше таке ж серце встановили у селі Хорлупи Підгайцівської громади. В чому суть такої акції і яким чином вона допомагатиме українським захисникам, Району.Луцьк пояснила ініціаторка Марʼяна Вовк

Контейнер у селі Хорлупи
Контейнер у селі Хорлупи

«Перебуваючи за кордоном, я вперше побачила такі металеві сердечка для збору пластикових кришечок. Ця ідея не давала мені спокою», – пригадує жінка.

За допомогою вона вирішила звернутися до майстра, працівника комунального підприємства Підгайців Івана Хруся, і вже на наступний день був готовий ескіз конструкції. А ще через день Марʼяна Вовк уже фарбувала скульптуру разом із подругами. 

У контейнер-сердечко треба опускати тільки чисті кришечки від пластикових пляшок, тетрапаків та дей-паків. Волонтери здаватимуть їх на переробку, а виручені кошти перераховують на БПЛА українського виробництва. 

«У соцмережах побачила публікацію Оксани Янчук про збір пластикових кришечок для закупівлі дронів. Зателефонувала до Оксани і вона пояснила, куди саме їх відправляють. Пані Оксана волонтерить з перших днів повномасштабного вторгнення та закликає долучатися до проєкту «Крила». Коли наше серце наповниться кришечками, ми їх передамо через «Нову пошту» на адресу благодійного фонду «О.В.Е.С». У нашій громаді естафету прийняли! Сподіваємось, що цю ідею підтримають, і долучиться інші села нашої громади та інші громади» – розповідає Марʼяна Вовк. 

Читайте такожМолодіжний центр у Луцьку збирає пластикові кришечки, щоб допомогти ЗСУ

 

 
Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром