У Луцьку відкрили майданчик для дітей з особливими освітніми потребами

03 Квітня 2024, 12:10
Відкриття дитячого простору 492
Відкриття дитячого простору

З нагоди Міжнародного дня поширення інформації про аутизм у центрі розвитку дитини «ГО «Сходинка в майбутнє» відкрили спортивний майданчик. 

На території центру з'явився простір з сучасним ігровим обладнанням – гойдалка, гірки, сітка для лазіння, ігрові панелі. Ігровий простір безпечний та спланований для занять, дозвілля та насичення сенсорних потреб вихованців з особливими освітніми потребами, які відвідують центр. Про це написали на сайті Луцькради. 

На захід завітали депутат Луцької міської ради Роман Кравчук та начальниця управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан.

«Шлях долає той, хто починає йти. Ви крокуєте впевнено, допомагаєте сім'ям, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. Ці діти дуже сильні, змінюють наше життя, мотивують дивитись інакше на світ. До створення майданчика долучились благодійники та представники бізнесу, дуже вдячна всім», – зазначила під час промови Ліна Галан. 

Слова вдячності лунали співзасновницям громадської організації «Сходинка в майбутнє» Оксані Сойко та Наталії Литвин, а також сім'ї Лисюків – Оксані та Філіпу, які фінансово допомагають центру.

За словами Оксани Сойко, обладнання обирали з відповідними фахівцями та батьками. 

«Це була поетапна та довготривала робота, щоб простір був безпечний та сприяв розвитку дітей. Тепер дітки протягом дня можуть і з педагогами тут відпочивати, і з батьками, коли очікують заняття», – зазначила вона.

До слова, територія майданчика вкрита гумовим та травмобезпечним покриттям. Виконувало роботи підприємство URBAN Monkeys.

Діти з задоволенням випробовували нове обладнання. 

ГО «Центр розвитку дитини «Сходинка майбутнє» об'єднує сімʼї дітей з особливими освітніми потребами. Існує вона близько 8 років. Фахівці надають допомогу дітям, які мають певні проблеми у розвитку: пізнавальному, інтелектуальному, мовленнєвому, соціально-емоційному, надають підтримку сім'ям, які виховують таких дітей. Заняття проводять фахівці, які мають досвід роботи: психолог, дефектолог, логопед, музичний керівник, фізичний реабілітолог, вчителі, реабілітологи. Тут проводять групові та індивідуальні корекційно-розвиткові заняття. Зараз заклад відвідує близько 60 дітей.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром