Судитимуть лучан, які у підпільній лабораторії варили амфетамін

02 Квітня 2024, 14:05
Гроші, знайдені у наркоділків 291
Гроші, знайдені у наркоділків

Скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про трьох волинян, які виготовляли, купляли та зберігали з метою збуту психотропи та прекурсори. 

За даними слідства, 38-річний та 21-річний жителі Луцька разом із 41-річним жителем Луцького району з листопада 2022 по листопад 2023 року виготовляли у підпільній лабораторії амфетамін та збували його. Про це інформує пресслужба прокуратури.

Усього встановили 10 епізодів злочинної діяльності членів групи щодо виготовлення психотропних речовин загальною вартістю близько одного мільйона доларів США.

У ході санкціонованих судом обшуків у приміщенні, де здійснювався синтез психотропу, виявили та вилучили прекурсори, лабораторне обладнання, готівкові кошти, одержані від незаконної діяльності,  мобільні телефони та банківські картки.

На усе вилучене, а також два належні членам злочинної групи автомобілі, дві земельні ділянки та будинки, у тому числі той, де розміщувалась підпільна лабораторія, наклали арешт. Усі обвинувачені перебувають під вартою.

Коментар
16/04/2024 Понеділок
15.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром