Волинські рятувальники у Луцьку стали першими на чемпіонаті з гирьового спорту

15 Березня 2024, 09:56
Волинські рятувальники у Луцьку стали першими на чемпіонаті з гирьового спорту 294

У Луцьку відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту, де волинські рятувальники вибороли першість.

У четвер, 14 березня, рятувальники у загальнокомандному заліку показали найкращий результат з-поміж 8 команд і здобули перше місце. Про це йдеться на фейсбук-сторінці ДСНС.

Крім того, золото у ваговій категорії до 85 кілограмів вибороли пожежний-рятувальник 22 державного пожежно-рятувального поста Василь Гнатюк та начальник відділення Вадим Сокол

У ваговій категорії до 68 кілограмів найкращий результат продемонстрував їхній колега з 2 державної пожежно-рятувальної частини Ігор Зимонін. А Олександр Кузьмін, пожежний-рятувальник 1 ДПРЧ, у вазі до 73 кілограмів став срібним призером.