«Луцькводоканал» сплатив 87 мільйонів гривень податків

26 Лютого 2024, 16:15
Фото ілюстративне 406
Фото ілюстративне

За 2023 рік «Луцькводоканал» сплатив у бюджети різних рівнів 87 мільйонів гривень податків і зборів. 

Близько 100 мільйонів гривень – сукупний обсяг зарплат працівників. Про це повідомили у пресслужбі підприємства. 

Підприємство забезпечило водопостачання до осель лучан у цілодобовому режимі, а також повне водовідведення без будь-яких технологічних перерв. Упродовж 2023 року ліквідовано майже тисячу аварій на мережах водопостачання і 10 тисяч засмічень і заторів в каналізаційних системах.

Реалізували чимало інвестиційних проєктів, виконали фактичні й підготовчі роботи для глибокої модернізації і реконструкції головних систем підприємства. 

Навіть в умовах воєнного стану вдається зберегти роботу над міжнародними проєктами, серед яких – реконструкція очисних споруд, модернізація аварійного колектора, встановлення сучасних систем очищення води тощо.

2023 рік став одним із найбільш вдалих за рівнем оплати послуг, навіть якщо порівнювати з довоєнними роками. 

«Ми щиро вдячні усім сумлінним платникам за послуги водопостачання і водовідведення. Це свідчить про високий рівень відповідальності споживачів, які усвідомлюють зв’язок між результатами діяльності підприємства і своєчасністю оплати за надані послуги. Дякуємо за якісну і результативну взаємодію! Такий показник роботи вказує на те, що спільно ми рухаємось у вірному напрямку, дбаючи про якісну питну воду і її безперервну доставку до кожного нашого клієнта», – повідомили у «Луцькводоканалі».

Найбільш негативним фактором у діяльності підприємства назвали зовнішній і часто необгрунтований тиск зі сторони інших учасників, прояви утисків і інформаційні атаки з метою дискредитації підприємства. 

Читайте такожЗ 1 січня зросли податки для підприємців

 

 
Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром