У Луцьку кличуть на презентацію книжки про історію України від мамонтів до сьогодення у 501 факті

29 Лютого 2024, 17:03
«501 факт, який треба знати…з історії України» 1007
«501 факт, який треба знати…з історії України»

У музейному просторі «Окольний замок» автори Анна та Андрій Шиманські презентуватимуть свою книгу «501 факт, який треба знати…з історії України».

Подія відбудеться у четвер, 29 лютого, о 18:30. Про це інформують у фейсбуці організатори «Видавництво Старого Лева» та сайт Район.Історія.  

Про роботу над книгою, відбір фактажу, цільову аудиторію, а ще про кумедні таємничі та несподівані факти з української історії автори поспілкуються читачами, модеруватиме зустріч журналістка, керівниця інноваційних проєктів Rayon.in.ua Наталія Пахайчук.

Вхід вільний.

«Історія України від мамонтів до сьогодення у 501 факті? Чому б і ні! Цікаві, важливі, часом кумедні, іноді трагічні, а найчастіше — доленосні: не всім цим фактам знайшлося місце у шкільних підручниках, але саме завдяки їм історія стає живою і динамічною. Яке українське місто згадує Гомер у своїй «Одіссеї»? Особистим знаком якого князя було зображення сучасного тризуба? Коли вперше в писемних пам’ятках згадано слово «Україна»? А хто з гетьманів був шанувальником кави? Відповіді на ці та інші питання знайдете на сторінках ілюстрованого довідника», – йдеться в анонсі. 

Анна Шиманська — менеджерка культурних проєктів. Народилась 18 жовтня 1989 року. Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка (спеціальність «Історія»). Від 2015 року працює у сфері культури та зв'язків з громадськістю. Нині – івент-менеджерка «Видавництва Старого Лева». Серед захоплень: люди, книги та коти.

Андрій Шиманський — український історик та музейник. Народився на Тернопільщині, з 2004 проживає у Львові. 2009-2018 – науковий співробітник, керівник усноісторичних проектів Музею «Територія Терору». З 2018 – науковий співробітник Львівського музею історії релігії. З 2019 — заступник директора Регіонального науково-освітнього центру з вивчення Голодомору та Голокосту при Національному університеті «Львівська політехніка». 

Коментар
16/04/2024 Понеділок
15.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром