Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шопена: у музеї - виставка про пам'ять

13:40 22.07.2015
2322

У Волинському краєзнавчому музеї у рамках програми «Місце зустрічі: діалог», що фінансується Німецьким фондом «Пам'ять, відповідальність і майбутнє», спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» та Луцькою міською громадською ветеранською організацією «Спілка в’язнів-жертв нацизму» відкрито виставку «…Немов ковток свіжого повітря», на якій відвідувачі зможуть оглянути фото та прочитати історії людей із Східної Європи, які пройшли війну та були жертвами нацистського націонал-соціалізму.

Виставка доповнена матеріалами з фондів Волинського краєзнавчого музею, зокрема: фото волинян, котрі перебували у концтаборах – А. Бакулевича, Б. Клінкевича, М. Мазура, К. Зінчука, світлини колишніх остарбайтерів з Волині, документи періоду нацистської окупації, - повідомляє управління культури Луцької міської ради.

На стендах – історії, які висвітлюють: полонених концтаборів, людей, які працювали на примусових роботах у Німеччині, постраждалих з окупованих нацистами територій. Герої виставки розповідають про те, що їм допомогло вижити, діляться цим з молодшим поколінням.

Виставка функціонуватиме до середини серпня.

;
Загрузка...
Коментарі
26 вересня
Вчора
24.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин