У Луцьку студенти підтримуватимуть бізнес-ідеї учасників проєкту «Підприємливі діти»

10 Лютого 2024, 20:22
У Луцьку студенти підтримуватимуть бізнес-ідеї учасників проєкту «Підприємливі діти» 639
У Луцьку студенти підтримуватимуть бізнес-ідеї учасників проєкту «Підприємливі діти»

У Луцькій міській раді відбулася мотиваційна зустріч зі студентами Волинського національного університету імені Лесі Українки.

У 2024 році у Луцьку стартував третій сезон проєкту «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін». До участі в ньому залучили 20 студентів факультету педагогічної освіти та соціальної роботи ВНУ імені Лесі Українки. Про це йдеться на сайті Луцькради. 

Зі студентами спілкувався директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль. Він наголосив, що у третьому сезоні в проєкті беруть участь школи й дитячі садки Луцької міської територіальної громади, які вже мають свої бізнес-ідеї та хочуть втілювати їх у життя. Одне із завдань студентів — це розвинути той напрям підприємництва, який діти подали в своїх бізнес-ідеях, адаптувавши до цього навчальний процес.

Борис Смаль також закликав молодь максимально скористатися можливостями участі в міжнародному проєкті, аби отримати для себе додаткові компетенції, які можна буде використати в майбутньому.

Нагадаємо, що проєкт «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін» реалізовує Луцька міська рада у співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, громадською організацією «Ефект дитини» та польськими партнерами – мерією міста Люблін та Університетом імені Марі Кюрі-Склодовської.

Метою проєкту є формування у дошкільнят та учнів молодших класів уявлень про підприємливість та фінансову грамотність.

Діти вивчатимуть основи підприємницької діяльності, навчаться втілювати на практиці свої бізнес-ідеї та відвідають успішні підприємства міської територіальної громади.  

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024