«Війни Луцького району»: огляд туру обласної футбольної першості

01 Травня 2018, 20:15
З таким ходом «ЛСТМ» має всі шанси вчетверте поспіль виграти чемпіонат 3599
З таким ходом «ЛСТМ» має всі шанси вчетверте поспіль виграти чемпіонат

Вихідними відбулися матчі 11-го туру чемпіонату Волині.

У лідерів – без змін: «ЛСТМ» та «Ласка» до очного протистояння у чвертьфіналі Кубка Волині підійшли з перемогами у кишені. Можливо, саме очна зустріч на «другому фронті» не надто гнала чемпіона та віце-чемпіона області «накидувати повні торби» у ворота своїх суперників. Боратинському колективу проти аутсайдерів змагань з «Турії» вистачило по голу наприкінці кожного із таймів, а Валентин Кривицький ще й не реалізував пенальті. «Будівельники» ж свої два переможні м’ячі у ворота «Торпедо» зусиллями Андрія Кодлубая та його тезки Пушкарчука забили ще до перерви.

Куди більш інтригуючими вийшли інші два поєдинки групи «А». «Агропродукт» у Ківерцях грав формально домашній поєдинок проти «Колоса» і був близьким до перемоги, яка залишала шанси на продовження боротьби за топ-4 і першу «вісімку» другого етапу обласної першості. Утім, гол Олександра Ващука уже в компенсований арбітром час, скоріш за все, залишить горохівчан у боротьбі за 9-16 місця змагань. А от «Вікторія» скористалася поразкою «Торпедо» та знову зрівнялася з командою Сергія Богунова у турнірній таблиці. У гольовому дербі Луцького району команда постійно вела у рахунку в протистоянні з «Олімпією» і вирівняти перевагу суперникам із Княгининка за 90 хвилин так і не дала – 4:3. При цьому, рівність у таблиці так і не дає «Вікторії» високих шансів у боротьбі за четверту сходинку – попереду матчі проти «Ласки» та «ЛСТМ», з якими команда з Копачівки уже «відмучилася»…

Чемпіонат Волині. Група «А». Результати 11-го туру: «Ласка» (Боратин) – «Турія» (Затурці) 2:0, «Агропродукт» (Горохів) – «Колос» (Ківерці) 2:2, «Олімпія» (Княгининок) – «Вікторія» (Луцький район) 3:4, «Торпедо» (Копачівка) – «ЛСТМ» (Луцьк) 0:2

1
Турнірна таблиця групи «А» чемпіонату Волині з футболу

До перемоги на першому етапі змагань у групі «Б» упевнено крокують гравці «Ковеля-Волині». Юрій Заліпа та Артем Ющук уже за перші 12 хвилин гри «розписалися» у воротах аутсайдерів з «Прип’яті», а фінальний рахунок зустрічі цитував відому футбольну пісню про Аргентину та Ямайку. А от переможці минулорічного Кубка Волині з «ДЮСШ-ВІК» фактично втратили шанси на потрапляння до першої четвірки своєї групи – гол Василя Присяжнюка на другій компенсованій до основного часу хвилині гри приніс суперникам із «Надії» перемогу (2:1), а з нею зберіг для команди з Локачинського району другу сходинку в таблиці. Щоправда, «гонка переслідування» у «боротьбі за місце під Ковелем» триває: «Стир» упевнено переграв іваничівський «Колос», а нововолинський «Шахтар» несподівано розгромно тріумфував у Любомлі проти тамтешнього «Рубежу». Таким чином, «топ-4» групи «Б» фактично сформована, а командам із неї залишилося лише набрати якнайбільше залікових балів у очних зустрічах перед другим етапом змагань.

Група «Б». Результати 11-го туру: «Стир» (Старий Чорторийськ) – «Колос» (Іваничі) 4:0, «Рубіж» (Любомль) – «Шахтар» (Нововолинськ) 0:5, «Ковель-Волинь» (Ковель) – «Прип’ять» (Любешів) 5:0, «Надія» (Хорів) – «ДЮСШ-ВІК» (Володимир-Волинський) 2:1