На «Золотому Байті 2016» назвали найкращих юних програмістів міста

21 Березня 2016, 09:14
4051

У Луцьку за сприяння головного організатора щорічного Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів – Комп'ютерної Академії ШАГ відбулося нагородження учасників регіонального фіналу Міжнародного Чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2016».

Щоб підвести підсумки змагань у неділю, 20 березня, до Бізнес Академії практичного менеджменту «PMBA» завітали учасники конкурсу, організатори та спонсори чемпіонату.

Цього року свої роботи представили 24 учасника в межах шести номінацій: «JuniorCompetition», «StartupChallenge», «Web-project», «GameDesign», «MobileDevelopment» та «CharacterDesign».

Директорка Волинської філії комп’ютерної академії «ШАГ» Інна Кондратюк сподівається, що цьогорічний Чемпіонат комп’ютерних талантів принесе перемоги не лише на регіональному рівні, а й на міжнародному.

«Ми маємо можливість 23-24 квітня цього року представити Волинь на світовому рівні на міжнародному чемпіонаті, що відбудеться у Києві. Саме учасники, які зайняли перші призові місця отримають таку можливість», – розповіла керівник академії.

Також вона зазначила, що юнаки та дівчата, які посіли 2 місце можуть спробувати долучитися до участі у міжнародному етапі, але для цього їм необхідно подати онлайн-заявку з власним проектом.  

Викладач академії Микола Лінчук зауважив, що у порівнянні з минулим роком, учасників чемпіонату побільшало, а проекти стали цікавіші.

«Ви всі молодці. Той, хто не отримав призового місця, не повинен засмучуватися, адже ви можете ще трішки повчитися і прийти на чемпіонат наступного року. Я знаю, що ви всі дуже здібні та талановиті», – переконаний Микола Лінчук.

Представник спонсора чемпіонату магазину «iCity» та водночас викладач комп’ютерної академії «Шаг» Володимир Косінець відзначив високу активність юнаків та дівчат.

«Дуже приємно, що наша молодь активна та має різноманітні цікаві ідеї, хоче себе показати, спробувати. Сподіваюсь, що всі учасники взяли з цих змагань найкраще: досвід та певні уроки. Також надіюсь, що наступного року, ви повернетесь із ще кращими ідеями», – висловив сподівання Володимир Косінець.

За словами організаторів, саме критерії для оцінювання, які були розроблені заздалегідь, допомогли суддям об’єктивно оцінити роботи учасників.

Серед членів журі були представники компаній, які стали партнерами заходу та активно допомагали в організації регіонального туру «Золотого Байту»: генеральний партнер – Наш Край, офіційний партнер – AdrenalinCity, партнери – «SoftWestGroup», «WestDruk», «iCity», «Сім’я і дім», «Волинь Пост», «Слово Волині», РА «Перспектива».

Всі без винятку учасники «Золотого Байту» отримали відзнаки та призи, а саме сертифікати в «AdrenalinCity» та знижки у «iCity».

 

В номінації «Game Design» відзнаки отримали:

Марія Кохановська за простоту і корисність рішення у проекті «Лови мишку»;

Денис Решетник за функціональну завершеність 3D гри у проекті «Adventures in Maze»;

Юрій Сопронюк за патріотичну тему та вдалий музичний супровід у проекті «Сильні духом»;

В номінації «Character Design» відзнаки отримали:

Владислав Білий за світоглядний підхід у проекті «Квант»;

Констянтин Дерлюк за цікаву історію у проекті «Ніколя»;

Юлія Дін за цікаву концепцію персонажу у проекті «LinkUS»;

Олексій Лопанов за ідею, що може змінити світ на краще у проекті «Мольфар»;

Віталій Франчук за вдалу техніку виконання у проекті «Алекс Мур».

 

У номінації «CharacterDesign» призові місця посіли:

Валентин Панасюк – 1 місце за проект «Мібу» (нагороджений грамотою та жорстким диском пам’яті, знижкою в iCity)

Марія Сиротюк – 2 місце за проект «Фея» (нагороджена грамотою, та сертифікатом в Адреналін Сіті на 500 грн)

 

У номінації «Mobile Development» відзначили Едуарда Романюка за юзерорієнтований інтерфейс у проекті «Trip Guider».

У номінації «Web-project» відзнаку отримав Олег Пономаренко за реалізацію соціально-відповідального проекту «Волонтерський центр допомоги бійцям АТО».

 

Також організатори відзначили 6 учасників у категорії «Junior Competition»:

Владислав Лахай за функціональну завершеність ідеї у проекті «Funny English»;

Ульянов Антон та Гуменюк Максим за сучасний дизайн у проекті «ПРОФУТЮА»;

Олександр Артемук за наполегливість на різноманітність у проекті «Молодіжний Луцьк»;

Ярослав Бондар за повноту сюжету у проекті «Острів Скарбів»;

Андрій Вознюк за перспективну ідею у проекті «Гітарна революція».

 

У номінації «StartupChallenge» відзначили:

 Владислав Білий та Віталій Білий за підприємницький підхід у проекті «Рахувалка»;

Стельмащук Роман за новизну та практичність ідеї у проекті «Кіберпензлик».

У цій же номінації судді конкурси визначили двох переможців:

1 місце посіла команда: Олексій Сальніков та Нікіта Бекирук з проектом «Система автоматизації виробничих комплексів». Хлопців нагородили сертифікатами від мережі супермаркетів «Наш Край» та магазину «iCity».

2 місце завоював Іван Дорошенко з проектом «Розумний дім», якого нагородили грамотою, та сертифікатом в «Адреналін Сіті» на 500 гривень.

За підсумками чемпіонату Волинь у Києві будуть представляти Валентин Панасюк та команда Олексія Сальнікова і Нікіти Бекирука. До речі, два останніх юнаки отримали перемогу за дуже цікавий проект, який складався як з апаратної, так і з програмної частин.

«Ми створили систему, до якої можна підключити різні датчики та периферії, загрузити туди код і вона буде виконувати те, що вам буде необхідно. Поки ми дійшли лише до автоматичного вирощування шампіньйонів, – скромно зауважив Нікіта Бекирук. – Все просто: загружаєш компост, вмикаєш у розетку і система сама вмикає вирощування».

1

Ось такий вигляд має пристрій, який змайстрували та запрограмували Олексій Сальніков і Нікіта Бекирук.


Фото авторів проекту

***

Насамкінець організатори регіонального фіналу Міжнародного Чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2016» подякували присутнім за участь та побажали успіхів у тій справі, яку вони вже вдало розпочали.

1

1

1

11
1

1

11


1


1

1 

07/06/2023 Середа
07.06.2023