Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Арт-кафедра» запрошує на мистецьке суаре з тернопільським художником-модерністом

10:22 18.03.2016
835

«... Кожен митець відтворює своє оточення, тому що таким чином віддзеркалює світ, в якому живе, на який до певної міри впливає і який водночас впливає і на самого митця. Сюди ж належать також спроби зрозуміти й віднайти свої способи вираження власного ставлення до навколишнього світу.

…Моєю метою було вбудовувати власний світ у структуру малюнку, утвореного трьома стихіями - вогнем – це дим, повітрям - це кіптява та органікою – це м’ясо, розставляючи акценти формою та кольором», – розповідає про всій творчий пошук відомий тернопільський художник Володимир Чорнобай.

24 березня особисто познайомитись із видатним модерністом сучасності зможуть гості галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» за адресою вул. Карбишева, 1 у центрі культури та дозвілля «Адреналін Сіті» під час мистецького суаре, що пройде в рамках виставкового проекту «23+1: українські модерністи».

Під час заходу гості галереї матимуть нагоду познайомитись з життєвим та творчим шляхом художника-модерніста Тернопільщини Володимира Чорнобая, а також ознайомитись з кращими зразками його робіт

Організатори суаре представлять глядачам сюжетний відеоряд про творчу діяльність художників. Опісля презентації відбудеться творчий діалог з художником, організаторами заходу та мистецтвознавцями. Свої запитання митцеві зможе поставити кожен учасник події.

Початок заходу о 17:00 год. Вхід вільний.

Довідка. Володимир Чорнобай народився 17 березня 1954 року у Тернополі. Закінчив Львівське училище прикладного і ужиткового мистецтва імені І.Труша та Львівський Інститут Прикладного та Ужиткового мистецтва. Член Національної Спілки Художників України. Серед нагород: Золота нагорода Першої виставки модернового мистецтва, Тернопіль 1996 рік, срібна медаль «Labor omnia vincit» Познань, Польща 2009. Лауреат обласної премії імені Михайла Бойчука 2002 року. З 1992 року провів близько тридцяти персональних виставок в Україні, Польщі, Німеччині. Учасник збірних виставок в Україні, Польщі, Румунії, Іспанії, Італії.Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин