Мер підтримує будівництво «підземки» в центрі

17 Березня 2016, 09:55
1877

Міський голова Микола Романюк «за» ініціативу зведення підземного переходу на Театральному майдані.

Про це він заявив у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» у середу, 16 березня, пише Волинський інформаційний портал.

Думки лучан з цього приводу розділилися. Одні висловлюються за будівництво підземного переходу, другі – зареєстрували електронну петицію проти «підземно-надземного базару» на Театральному майдані. Люди протестують не власне проти переходу, а проти магазинів, які будуть розміщені під землею. До слова, петиція вже набрала необхідні 300 голосів.

«Дуже добре, що на сьогодні є так багато форм спілкування з громадою. Одна з них – електронні петиції. Але моя думка – в центрі міста має бути перехід, і на проспекті Соборності має бути перехід. Аргументи – безпека людей та екологія. Думаю, якщо людина не захоче заходити в магазин, то не заходитиме туди», – пояснив свою позицію мер.

Нагадаємо, що рішення про будівництво підземного переходу прийняв ще Антон Кривицький. Микола Романюк запевняє, що не може лише з власних міркувань скасовувати такі рішення чи навпаки – сприяти їхньому втіленню. Мовляв, для цього є відповідні комісії та владні структури.

Нагадаємо, підземний перехід у центрі збудують не для парковок, а квітів.

 

Коментарі
17 Березня 2016, 12:22
навіщо взагалі було реконструкцію ЦУМу робити, коли через цей "базар" не буде проглядатись фасад зі сторони Театрального майдану. І наступне хто буде будувати? чиї бариші?
17 Березня 2016, 12:31
до лампочки меру думка лучан. ВІн так думає!
17 Березня 2016, 12:36
Мер цілком правий,перехід потрібен. А магазини справа така - хочеш ідеш нехочеш не ідеш, за рукав ніхто не тягне.
17 Березня 2016, 12:48
мер говорив про різні думки лучан - це перше,а друге - думка мера важлива і до неї треба дослухатись ,якщо ми його вибрали!
17 Березня 2016, 12:56
Не перший раз піднімається питання переходу. Особисто я його чекаю. Не приносить задоволення торчати у транспортних пробках по дорозі до університиету і назад. І мені абсолютно байдуже, що там ще буде, окрім самого переходу, магазини, чи ще якась лабуда. Якби забудовники прислухалися до кожного маргінального лементу про те, що того не треба будувати і сього не можна будувати, бо у когось з"являться бариші, а когось жабисько травмує, то Луцьк забудовувався би виключно хатами зі солом"яними стріхами.
17 Березня 2016, 13:06
Бариші - в потрібне русло!!! Підземний перехід - куточок сучасного міста.Я за!!!
17 Березня 2016, 13:08
Як і в кожній хаті, в місті потрібен один хазяїн, а не маса. В масі людській думок безліч, і на сьогоднішній день потрібно прислухатись до більшості.
17 Березня 2016, 13:15
Цікаво, чому біля ТАМ-ТАМу не будують, де дійсно пробки постійні і ніхто не дотримується праил. Сусіда збила машина, на зелене світло переходив. Що думаєте, "однодумці"?
17 Березня 2016, 13:20
Та побудуйте ви вже нарешті той перехід. Скільки років обіцяють.
17 Березня 2016, 13:20
якщо Ви уважна- на проспекті Соборності має бути перехід.
17 Березня 2016, 13:21
Такий перехід потрібний, це набагато покращить рух для всіх!
17 Березня 2016, 13:56
ось про перехід http://ar.volyn.ua/20160311-pidzemnyj-perehid-na-teatralnomu-majdani-yakym-naspravdi-maie-buty-proekt/<br/>Почитала, ніяких жахівок про спотворення вигляду площі, які розповзаються та дублюються, я не побачила. Комусь вигідно тормознути, чи навіть заморозити проект, а народ наслухається балачок, та ведеться.
17 Березня 2016, 14:32
На ЦУМ теж кричали - фу, а зараз ті ж самі люди і в Сільпо ходять, і в Сушию, і просто на кріселках м'яких посидіти на площу повтикати. Ніяких надземних змін там не планується, як я подивлюсь, так що цінителі виду на Бім-Бом і фонтан можуть бути спокійні)))) Що від паркінгу відмовились - це, як на мене мінус (центру не завадила б вмістильна парковочка), а так усе гуд! Я за зміни!
17 Березня 2016, 14:39
Яка кому різниця, що в переході будуть магазини. Це збурює тільки тих хто має власні магазин в центрі і боїться конкуренції. Перехід це в першу чергу безпека для людей, а магазини і заклади для обслуговування забезпечать щобю перехід не перетворився в домівку для безхатченків і на громадську вбиральню у нічний час.
17 Березня 2016, 16:13
У всіх переходах по всьому світу є торгівля і різний сервіс для людей. Тільки у нас є противники. Чого бідні ? Бо дурні. 10 років про це говориться, роботу заблокували. А все одно збудують. Правда тільки тоді, коли в Луцьку буде 300-350 тис жителів, авто буде вричі більше, пробка буде аж за вул.Шопена і будівництво принесе впятеро більше незручностей лучанам.
17 Березня 2016, 16:14
А меру за чітку позицію респект і повага.
17 Березня 2016, 18:18
Я так зрозумів, що ось це правильна ситуація з переходом? http://ar.volyn.ua/20160311-pidzemnyj-perehid-na-teatralnomu-majdani-yakym-naspravdi-maie-buty-proekt/<br/>То якої халєри народ стільки часу варьятував навколо фейкової фотки начебто проекту, де на саму площу наваяли зовнішніх уродських споруд?((( <br/>Може того всього і не планувалось?!! Тоді чого народ казився з петиціями? <br/>У нас так завжди, хтось щось бовкне, чи у інтернет тисне, і тут же набігає зграя &quot;абабаягапротивніков&quot;...
17 Березня 2016, 18:26
Пора вже перейти від безкінечних обговорень до діла.Незадоволені і такі ,яким завжди все &quot;не так&quot; завжди були і будуть.Але це не означає,що Луцьк повинен бути таким ,як 20-30-40 років назад.Світ розвивається,подивіться на інші країни,на Польщу,а в нас кожен невіглас,який в своєму житті хліва не побудував, диктує своє бачення ,а решта людей,далеко не дурних,тих що бачать чим і як живе цивілізований світ,повинна жити як воно.
17 Березня 2016, 18:46
Я приємно вражений тим, які зміни відбуваються у місті за останній час. Дороги під асфальт, пішохідні доріжки під бруківку, прибудинкові території та дитячі майданчики оновлюються. Начебто криза в країні, а місто розквітає. Їдеш маршруткою, всюди житлове будівництво. Я такого не пам&quot;ятаю ні за яких часів. <br/>Невже у нас нарешті і з мером стало все гаразд?!!! Я відчуваю - в місті є господар. Сьогодні і зараз. Про вчора і колись сперечатись не буду. <br/>Я досить довго мав особисті претензії до пана Романюка, у плані його діяльності як містовпорядника. <br/>На сьогоднішній день, я цілком задоволений ним. <br/>Можливо вперше не соромно перед самим собою, що за нього проголосував.<br/>Можливо і пафосно написав. Зате цілком щиро. <br/>А тепер, противники, закидуйте в мене ссаними тапками.
17 Березня 2016, 22:45
Нічого поганого в пішохідному переході не бачу. І всім зрозуміло, що якщо люди вкладають свої гроші, то повинні мати вигоду. А для решти народу теж мінусів немає: для авто - швидший проїзд через центр, а для пішоходів - швидший перехід через вулицю та й можливість при бажанні щось купити.
17 Березня 2016, 23:48
Мер &quot;за&quot;-значить бути переходу!!!Наче в мера немає більш нагальних проблем,а що значить &quot;покращиться екологія&quot;? Думка лучан мера не хвилює.Бомжатник в центрі міста, в який страшно буде опускатися!!!!!
18 Березня 2016, 01:46
таке враження, що коменти строчить уся мерія і куплені боти, а не лучани
18 Березня 2016, 01:46
таке враження, що коменти строчить уся мерія і куплені боти, а не лучани
18 Березня 2016, 03:55
Ось і перший тапок. А чого тільки один? почуваюсь &quot;купленим мерією ботом&quot; а не лучанином. А що я не так сказав? Чи мені повилазило, коли бачу позитивні зміни в місті? А може, лучанка, то ви чийсь куплений бот?
18 Березня 2016, 08:58
&quot;Бомжатник в центрі міста, в який страшно буде опускатися!!!!!&quot;<br/>О предсказамуси, твою мать... Ше ніц не побудовано, а тій вже страшно)))<br/>Прямо взгляд у будущеє. А деж була наша прозорливість, і бачення я воно все буде, коли гоцали по майданах та нагоцали таку дупу собі на голову?
18 Березня 2016, 11:57
думка таких лучан як Ви Ольго - взагалі нікого не повинна хвилювати!!!!!