Вручили державні нагороди рідним загиблих захисників із Торчинської громади

07 Грудня 2023, 10:49
Посмерті нагороди захисників отримали їхні рідні 491
Посмерті нагороди захисників отримали їхні рідні

У День Збройних Сил України у Торчинській громаді рідним двох загиблих військових Павла Синов'ята та Сергія Сахардали вручили державні нагороди.

Нагородження відбулося під час позачергової сесії Торчинської селищної ради. Нагородивручили селищний голова Юрій Кревський та начальник групи морально-психологічного забезпечення Луцького РТЦК та СП підполковник Юрій Хомяк. Їх отримали мама Павла Людмила Синов'ят та брат Сергія Василь Гуля. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Торчинської громади. 

Орденом «За мужність»ІІІ ступеня (посмертно) відзначили учасника російсько-української війни Павла Синовʼята. Павло був призваний до лав ЗСУ 22 квітня 2022 року. Був стрільцем-помічником гранатометника 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону. Загинув 22 вересня 2022 року в результаті вибухової травми

Читайте також: Збирають підписи, щоб присвоїти звання Героя воїну із села Буяни

 

Медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно) нагородили учасника російсько-української війни Сергія Сахардалу. З перших днів війни Сергій Сахардала став на захист рідної держави. Спочатку пішов у тероборону у Луцьку. Згодом пройшов навчання у місті Володимир. Деякий час перебував на Яворівському полігоні. Снайпер-стрілець служив у Сєвєродонецьку Луганської області. Загинув 15 травня 2022 року.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром