Луцький журналіст зібрав для ЗСУ шість мільйонів гривень завдяки проєкту «Медіакава»

05 Грудня 2023, 14:17
Мирослав Ватащук 384
Мирослав Ватащук

Волонтер та журналіст із Луцька Мирослав Ватащук у межах проєкту «Медіакава» зібрав шість мільйонів гривень на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ. 

Мирослав Ватащук – адміністратор проєкту «Медіакава», де кожен може поторгуватись і купити можливість випити кави з представниками медіа чи ньюзмейкерами. Зібрані кошти з благодійного аукціону спрямовують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Про це йдеться на сайті Інституту масової інформації. 

Перший мільйон надійшов на картку волонтера в липні 2022 року.  Вже у жовтні 2023 року Мирослав Ватащук зібрав для українських військових понад пʼять мільйонів гривень у межах проєкту. Це відбулося після того, як на аукціоні продали кавування з журналістом «Української правди» Михайлом Ткачем за більш ніж мільйон гривень

Завдяки проєкту »Медіа-кава» можна зустрітися з публічними людьми за гроші, якщо ваша ставка буде найбільшою. За правилами аукціону, зустрітися за чашкою кави можна офлайн або онлайн. Початкова ставка кожного лота – 150 гривень. 

Окрім кавування з відомими людьми, Мирослав Ватащук виставляє на аукціон речі, що йому передають охочі підтримати військових. Це вироби ручної роботи, колекційні монети, марки, картини, браслети та інше.

«Медіа-кава» почалася з проєкту «Кава з волонтером», який започаткувала у 2015 році група волонтерів. Авторкою проєкту та ідейною натхненницею є волинська волонтерка і зооволонтерка Вероніка Федосова-Цибульська.   

Перший каволот після повномасштабного вторгнення Росії в Україну з’явився 10 травня 2022 року. 

Читайте такожВійськовій з Луцька Маїй Москвич міська рада виділить пів мільйона на купівлю квартири

 

 
Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024