Луцькрада дофінансує релокованих підприємців, які виграли міжнародні гранти

05 Грудня 2023, 13:33
Фото ілюстративне 513
Фото ілюстративне

Луцька міська рада надасть безповоротну фінансову допомогу на дофінансування міжнародних грантових проєктів з фонду підтримки підприємництва Луцької громади.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль зазначив, що міська рада дофінансовує тих підприємців, які переїхали із зони ведення бойових дій на територію Луцької громади та зареєстровані тут. Про це йдеться на сайті міськради. 

«Дофінансування також отримають ті підприємці, які стали переможцями міжнародних грантових проєктів. Луцька міська рада дофінансовує для того, щоб підтримати їх підприємницьку діяльність. Ми оголосили конкурс, на який подали заявки чотири учасники. Суттєвою умовою конкурсу була реєстрація у Луцькій територіальній громаді, статус внутрішньо переміщеної особи та наявність договору про отримання грантів від однієї з міжнародних грантових організацій. Луцька міська рада фінансує 30% від грантових коштів, але не більше 50 тисяч гривень», – наголосив Борис Смаль.

Читайте такожНаслідки буде видно на заправках та полицях магазинів: українські перевізники та водії розповідають про блокаду кордону

 

 

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024