На потреби Луцького зоопарку виділять близько 48 мільйонів гривень

16 Листопада 2023, 11:20
Фото ілюстративне 486
Фото ілюстративне

У Луцьку погодили проєкт Програми розвитку КП «Луцький зоопарк» на 2024-2025 роки. 

Зокрема, на потреби зоопарку з бюджету міста планують виділити близько 48 мільйонів гривень. Схвальне рішення щодо Програми розвитку КП «Луцький зоопарк» на 2024-2025 роки члени виконавчого комітету Луцької міської ради ухвалили в середу, 15 листопада, – пише ВСН.

«Виконання Програми забезпечить стабільний розвиток, модернізацію та збільшення прибутків підприємства, популяризацію міста Луцька, збільшення туристичної привабливості зоопарку, залучення різних верств населення, поширення екологічних знань серед гостей та місцевих жителів», – йдеться у документі.

 

Директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко зауважила, що за 10 місяців нинішнього року зоопарку вдалося залучити 900 тисяч гривень благодійної допомоги.

«У минулому році сума благодійної допомоги склала 3 мільйони 800 тисяч гривень. Я впевнена, що питання призупинення роботи підприємства у нас стояти не буде», – сказала вона.

У зоопарку в першу чергу планують придбати авто для розвезення корму тваринам, зробити ремонт та реконструкцію доріжок у вольєрах для тварин, будівництво вольєрів та споруд, нових експозицій, закупівлю медикаментів для профілактики та запобігання захворювань у тварин.

«У Програмі закладено реконструкцію та будівництво вольєрів, адже саме з причини відсутності місця ми змушені відмовляти деяким зоопаркам приймати їхніх тварин», – зауважила Людмила Денисенко.

 

Окрім того, гостро відчутна відсутність належного приміщення для адміністративного персоналу КП «Луцький зоопарк». Підприємство потребує спеціально обладнаного ветеринарного кабінету для огляду тварин та зберігання ветеринарних препаратів, а також для годувальників тварин, прибиральників, підсобних робітників, які фізично працюють, є потреба у душовій кімнаті.

Загалом на реалізацію Програми планують витратити понад 68 мільйонів гривень, з яких 47,7 мільйона – кошти міського бюджету, а решта – власні фінанси зоопарку.

Читайте такожЗа 10 місяців Луцький зоопарк залучив 900 тисяч гривень благодійної допомоги

 

 

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024