За 10 місяців Луцький зоопарк залучив 900 тисяч гривень благодійної допомоги

15 Листопада 2023, 17:10
Людмила Денисенко 516
Людмила Денисенко

Під час обговорення Програми розвитку КП «Луцький зоопарк» на 2024-2025 роки у директорки Людмили Денисенко поцікавилися щодо потреб зоопарку та чи бува не голодують його мешканці. 

 

 

Програму розвитку КП «Луцький зоопарк» на 2024-2025 роки погодили члени виконавчого комітету Луцької міської ради у середу, 15 листопада. Про це пише ВСН.

Під час засідання член виконкому Олег Чернецький зауважив, що, проходячи повз зоопарк, не раз чув, як тварини ревуть, та припустив, що вони, можливо, голодні. На це Людмила Денисенко зауважила, що таким чином тварини вітаються.

 

«Вони просто раді вас бачити! Тварини мають різноманітне меню та добре харчуються. Станом на зараз ми вдало утримуємо та розвиваємо наш зоопарк:  весна, літо та осінь – в цей період підприємство має власний дохід», – сказала вона.

Людмила Денисенко зауважила, що за 10 місяців нинішнього року зоопарку вдалося залучити 900 тисяч гривень благодійної допомоги:

«У минулому році сума благодійної допомоги склала 3 мільйони 800 тисяч гривень. Я впевнена, що питання призупинення роботи підприємства у нас стояти не буде», – переконана вона.

 

У межах програми планують придбати авто для розвезення корму тваринам, зробити ремонт та реконструкцію доріжок у вольєрах для тварин, будівництво вольєрів та споруд, нових експозицій, закупівлю медикаментів для профілактики та запобігання захворювань у тварин.

Загалом на реалізацію програми планують витратити понад 68 мільйонів гривень, з яких 47,7 мільйона – кошти міського бюджету, а решта – власні фінанси зоопарку.

Читайте також: У Луцький зоопарк підкинули кошенят: потрібна допомога 

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024