Відбувся регіональний фінал міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2016»

14 Березня 2016, 09:44
3049

Комп'ютерна  академія «ШАГ» є головним організатором найбільшого щорічного ІТ-чемпіонату «Золотий байт».

Вже третій рік поспіль волинські ІТ-шники мають змогу проявити себе та отримати можливість представляти нашу область на світовому рівні у місті Києві. Цього року регіональний фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2016» відбувся за підтримки генерального партнера мережі супермаркетів «Наш Край»,  офіційного партнера «Adrenalin City», генерального медіа-партнера медіа-холдингу «Сім'я і дім». Також партнерами в організації регіонального фіналу стали «SoftWest», «WestDruk», «iCity», «Перспектива», «ВолиньПост» та «Слово Волині».

Цього разу представляли свої роботи 26 учасників. Вони мали нагоду спробувати себе у шести номінаціях.

Юні програмісти мали нагоду поділитися власними розробками у номінації «Junior Competition». Ті, хто не досягнув повноліття, представляли комп'ютерні програми, додатки та ігри.

Учасник Ярослав Бондар розповів про власне бачення «Острову Скарбів» Роберта Луї Стівенсона. Студент розробив інтелектуальну комп’ютерну гру для учнів молодших класів. Він зізнається, що за допомогою гри прагнув відірвати дітей від комп’ютерів та інших гаджетів, а змусити зазирнути до книжок. Зізнається, що твір Стівенсона взяв за основу навмання.

«Насправді дуже легко змінити героя на більш сучасного. До прикладу, на Гаррі Поттера. Достатньо змінити персонажів тему та фон. Це можна зробити дуже швидко та легко», – розповідає Ярослав Бондар.

У наступній номінації «Startup Challenge» журі визначило найкращу бізнес-ідею. Перед учасниками цієї категорії постало завдання не лише презентувати власні розробки, а й показати їхнє практичне втілення та розрахувати прибутковість.

Іван Дорошенко розповів про власний проект «Розумний дім». Хлопець втілив проект ще коли був студентом як дипломну роботу. Тему обрав за підказкою викладача-наставника, бо саме її вважав цікавою.

«Проект може значно підвищити комфорт у будинку. Це може бути системою безпеки це може бути шляхом для економії ресурсів на опалення, освітлення та багато іншого», – розповідає Іван Дорошенко.

Найкращих визначали й у номінаціях «Web-project», «Character Design», «Mobile Development» та «Game design».

Переможців у кожній номінації оголосять у неділю, 20 березня. На них чекають призи від спонсорів чемпіонату, а також можливість представляти себе у Києві на міжнародному етапі чемпіонату.


21


12

1

2


1

 

Коментарі
14 Березня 2016, 19:20
молоды таланти, куди пыдете працювати?
15 Березня 2016, 00:56
на базар...
Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023