Луцькі футболісти – срібні призери міжобласних змагань

12 Квітня 2018, 19:42
Голеадор «ЛСТМ» Тарас Кабанов (у центрі) з організаторами турніру 3574
Голеадор «ЛСТМ» Тарас Кабанов (у центрі) з організаторами турніру

Чемпіони області з «ЛСТМ» стали другими на турнірі пам’яті Завацького.

Змагання, які традиційно збирають по дві найкращі команди Волині та Рівненщини, цього року відбувалися 10-11 квітня у Піддубцях Луцького району. Турнір пам’яті професора, доктора біологічних наук Віктора Івановича Завацького відбувався уже вчотирнадцяте. Цікаво, що лише у минулорічних змаганнях гору над суперниками взяв волинський колектив – тоді ним став «Стир» зі Старого Чорторийська.

Цьогоріч наш край уже традиційно делегував луцький «ЛСТМ» у якості чемпіона області, а окрім «будівельників» участь у турнірі Завацького взяв «ДЮСШ-ВІК» – чинний володар Кубка Волині. Саме хлопці з Володимира-Волинського грали у першому півфіналі змагань, де на рівних протистояли «Маяку» (Сарни). Основний час зустрічі так і завершився без забитих голів, тож команди «шукали щастя» у серії післяматчевих пенальті, де більш вдалими виявилися представники Рівненщини – 4:5.

У іншому півфіналі «ЛСТМ» грав проти найтитулованішої команди змагань – оржівського «ОДЕКа». У середині першого тайму «будівельники» двічі пропустили протягом трьох хвилин, після чого завжди були в ролі тих, хто доганяє. Гол Андрія Кодлубая лише знову розізлив суперників, які до кінця зустрічі відзначилися ще двічі та сформували остаточний результат – 1:4.

Команди-призери XIV турніру пам'яті Завацького

Наступного дня у турнірі відбувся лише один поєдинок. «ОДЕК» залишив турнір через підготовку до аматорської першості України, тому звання чемпіона змагань автоматично дісталося «Маяку». «ЛСТМ» та «ДЮСШ-ВІК», таким чином, розігрували уже друге місце турніру. Хлопці з Володимира-Волинського зуміли нав’язати справжню боротьбу чемпіонам області та швидко відкрити рахунок – уже на шостій хвилині гри відзначився Дмитро Кухаревич. Утім, досвід «будівельників» взяв своє – голи Тараса Кабанова та Андрія Пушкарчука принесли перемогу саме підопічним Олега Федюкова, а разом із ним – срібні медалі турніру Завацького.

Уже 15 квітня завершиться останній підготовчий до сезону обласного футболу турнір – Кубок Федерації. А наступними вихідними в області відновлюватимуть сезон учасники чемпіонату Волині.