У Луцьку презентували фотопроєкт, щоб привернути увагу до проблем ВПО

20 Жовтня 2023, 11:37
Фотовиставка 615
Фотовиставка

У приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулася презентація соціального фотопроєкту «Очі – дзеркало душі».

З метою привернення уваги громадськості до проблем ВПО, для покращення соціалізації та внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади, для здійснення психотерапії через роботу зі світлинами благодійним фондом «Рокада» на Волині був зініційований фотопроєкт, який презентували 19 жовтня. Про це повідомляють організатори.

Під час нього місцевий фотограф Роман Домбровський сфотографував близько 300 осіб у прихистках для внутрішньо переміщених осіб, якими опікуються соціальні працівниці по роботі з громадами у межах діяльності СССМ-кластера. Загалом кількість фотографій сягнула тисячі. З них обрали 19 фотографій переселенців, які проживають у прихистках.

Фото передовсім зробили, бо ВПО, які часто втікали від лихоліть війни, не взяли з собою фотоальбоми чи світлини. Тому у межах проєкту видрукували фотографії та передали їх людям.

Таким чином,  благодійники нагадують про ВПО, які проживають у колективних центрах і продовжують отримувати різноманітну підтримку громадськості.

Переглянути виставку у приміщенні бібліотеки можна буде протягом двох тижнів.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром