Ремонти, реконструкція, заміни: як Луцьк підготувався до зими

11 Жовтня 2023, 13:16
Зимова панорама Луцька 670
Зимова панорама Луцька

Перший заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Сергій Гаврилюк розповів про стан підготовки підприємств, установ та організацій Луцької громади до роботи в осінньо-зимовий період.

Сергій Гаврилюк зазначив, що житлово-експлуатаційні підприємства міста профілактично відремонтували системи центрального опалення у 144 будинках, гарячого водопостачання – у 96 будинках, холодного водопостачання – у 264 будинках. Про це йдеться на сайті Луцькради. 

Відремонтували 62 електрощитових. Здійснили ремонт оголовків димовентиляційних каналів в 37 будинках в кількості 47 одиниць. Виконали заміну водовідвідних пристроїв у 54 будинках протяжністю 426 метрів. Відремонтували поточним ремонтом 3,5 тисяч метрів квадратних покрівель в 100 будинках. Роботи зі скління вікон на горищах та в підвальних приміщеннях, встановлення вхідних дверей та люків на горищах тривають і нині.

Для забезпечення підготовки теплового господарства ДКП «Луцьктепло» замінили теплові мережі на проспекті Відродження (вартість робіт – 8, 776 мільйонів гривень), на вулиці Даньшина (вартість робіт – 2, 087 мільйона гривень. Здійснили капітальний ремонт теплових мереж із заміною трубопроводів на 9 об'єктах.

Підприємство КП «Луцькводоканал» замінило 1,636 кілометрів аварійних ділянок водопровідних мереж та 0,252 кілометрів аварійних ділянок каналізаційних мереж.

Здійснили реконструкцію покрівлі насосної станції ІІ підйому № 3 Дубнівського майданчика водопідготовки площею 316 метрів квадратних та ПНС по вулиці Сагайдачного, 1, відремонтували покрівлі КНС №11 та комплекс гаражі-майстерні ОСК.

Замінено водогін по вулиці Кравчука (від проспекту Соборності, 44 до вулиці Кравчука, 26), та водогін від ГК «Стир» до заміненої ділянки в СТ «Маяк».

КП «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло» підготувало мережі зовнішнього освітлення до експлуатації в осінньо-зимовий. Виконані роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення на вулицях міста: Чернишевського, Гнідавська, Потебні.

Читайте також: Коли у Луцьку стартує опалювальний сезон

 

 
Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024