Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Студент СНУ імені Лесі Українки Діонісій Сапожник
Студент СНУ імені Лесі Українки Діонісій Сапожник

Студент СНУ став свідком сходження Благодатного вогню

21:06 07.04.2018
3025

Студент СНУ імені Лесі Українки Діонісій Сапожник цього року як паломник став одним із дев'яти тисяч свідків сходження Благодатного вогню біля Гробу Господнього в Єрусалимі.

Щороку напередодні Великодня паломники з усього світу вирушають на Святу Землю. У Велику Суботу в Храмі Гробу Господнього все чекають сходження Благодатного Вогню, який символізує вихід з Гробу Світла істинного, тобто воскреслого Ісуса Христа.

Благодатний вогонь символізує нерукотворне світло Воскресіння Христового. Щороку напередодні Великодня він сходить на свічки і лампаду в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі. Мільйони віруючих слідкують за трансляцією з Єрусалиму, і лише дев’ятьом тисячам щастить бути очевидцями цього чуда. Щоб виключити людське втручання, в храмі заздалегідь гасять всі свічки і лампади. А каплицю перевіряють на наявність джерел вогню.

Цьогоріч Діонісій Сапожник, студент спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» факультету історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки як паломник став одним із дев'яти тисяч свідків сходження Благодатного вогню біля Гробу Господнього в Єрусалимі.

«Дуже тяжко було потрапити у Храм Гробу Господнього, так як потрібно було мати спеціальний пропуск. Військові не пускали мене в старе місто, так як я не мав цього пропуску на руках, а він був у поліції. Але чудом я його отримав і попав в Храм. Людей було дуже багато, близько 9000. Поза межами Храму теж дуже багато. Люди приїхали сюди з різних країн світу. З 9 години ранку до 14 години дня очікування і молитов, а в 14:16 зійшов Благодатний вогонь. Переповнювала мою душу радість і благодать, вогонь в перші хвилини дійсно не завдає опіків, на собі перевірив. З молитвою і з новиною, що до наступного сходження вогню ми маємо час спасти свої душі я відправився далі у паломництво по Святій Землі», – поділився своїми враженнями про побачене Діонісій Сапожник.

Фото з архіву Діонісія Сапожника.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

;
Загрузка...
Коментарі
15 серпня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин