Володимирська: без згоди людей будують церкву у дворі

09 Березня 2016, 15:10
3905

Люди не хочуть, аби на вулиці Володимирській між житловими будинками виросла нова церква.

Таку петицію зареєстрував у середу, 9 березня, Віктор Габрик.

Лучанин каже, що церков у їхньому районі і так достатньо. А це будівництво почали без згоди громади і з численними порушеннями. До того ж, вже знищили єдину зелену територію двору.

Подаємо текст петиції:

«Церква починає будівництво у дворі між п’ятиповерховими будинками та спортивною школою. Знищили єдину зелену територію двору. Будують на теплотрасі, що є порушенням. Більшість громади проти будівництва.

Ранкові та вечірні служби заважатимуть мешканцям будинків, особливо у вихідні дні коли всі відпочивають, в тому числі і діти. Ми не говоримо про інші ритуали. В районі МКБ церков достатньо. Хто дав дозвіл без згоди ГРОМАДИ? Прохання відреагувати та прийняти правильне рішення на користь громади».

Нагадаємо, якщо звернення набере 300 потрібних підписів, то його розгляне місцева влада.  

Коментарі
09 Березня 2016, 18:46
Попы курви подурили,кожен пид свою сраку храм городить
09 Березня 2016, 20:07
Попи не під себе будують. Будує громада. А протестують совітські безбожники, для яких неділя - базарний день.
09 Березня 2016, 20:47
Попи якраз для себе і будують. А "совітські безбожники" якраз їм в цьому потурають, бо прикриваючись вірою, лінь підняти свою дупу і пройтись. Віруюча людина не зважаючи ні на відстань, ні на погоду візьме і сходить до храму. Церкви як і бари не повинні бути на кожному кроці.
09 Березня 2016, 21:31
http://vhoru.com.ua/13205-na-volyini-proizoshlo-zverskoe-ubiystvo-molodoy-zhenshhinyi/ "На Волыни произошло зверское убийство молодой женщины", а скільки ще таких безчинств було саме на МКС, то можливо мешканцям потрібно задуматись над цим і збудувати храм де лилась би молитва до Бога і з Божою помічю не відбувалися у такому маленькому мікрорайоні такі жахливі вчинки...
10 Березня 2016, 01:47
автор статті допустив помилку написавши , що "люди не хочуть, аби на вул.Володимирській виросла нова церква" точніше було б написати , що ОКРЕМІ люди не хочуть щоб цей храм був побудований і їх , доречі, незначна кількість. Переважна більшість людей цього району ЗА те щоб цей храм було побудовано і щоб там молилися
11 Березня 2016, 16:27
хіба в нас у місті жителів про щось питають?
15 Березня 2016, 01:38
будуйте, годуйте жирних попів...платіть їм зарплату...а то випадково схуднуть...
23 Березня 2016, 09:42
Бог людям подарив усю землю, що ж ми за люди, що не можемо на цій землі виділтити клаптик маленький для Божого храму.....
15 Квітня 2016, 13:14
Церква є в Заборолі, на Омелянику їх дві, і на вул. Володимирській біля кондитерської - мешканці МКБ можуть відвідувати будь яку. Я сама з МКБ і проти будівництва цього храму. Головне щоб люди щиро вірили в Бога... а не храм був в кожному дворі.