У Луцькому НТУ влаштували свято до Дня туризму

28 Вересня 2023, 14:12
Студентки 800
Студентки

У Луцькому національному технічному університеті триває відзначення тижня кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. 

Щодня на кафедрі відбуваються зустрічі, тематичні лекції та інтерактиви. У Всесвітній день туризму, який відзначають 27 вересня, студенти та викладачі влаштували туристичне свято із наметами, іграми, вікторинами та вогнищем, на якому приготували український куліш. Про це йдеться на сайті ЛНТУ.

На галявині університету захід зібрав викладачів та студентів різних факультетів та спеціальностей.

Передусім, присутні вшанували пам’ять полеглих захисників України хвилиною мовчання. Водночас, захід мав і благодійну мету, адже кожен присутній мав можливість долучитися до збору коштів на потреби ЗСУ.

Привітала учасників заходу ректорка ЛНТУ Ірина Вахович.

«Туризм – це та спеціальність, яка навіть має назву, що викликає почуття щастя та радощів. Тому я вітаю колектив та студентів кафедри із професійним святом. Хочу всім побажати миру, щоб наша Україна відкрила свої двері світу і ми зробили величезний прорив у туристичній та готельно-ресторанній сфері. Для того ми вас навчаємо і надихаємо вимагати від себе більшого, розвиватися, вчитися. Своїм друзям я завжди бажаю відвідати дві нові країни, тож і вам бажаю відвідати цього року країни, в яких ви ще не бували та завжди з натхненням і з позитивом відноситися до кожної події, яка є у вашому житті», – сказала вона.

Із вітальним словом до організаторів та гостей свята звернулася деканеса факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук: «Я щаслива, що факультет живе, що сьогодні ви тут, ви активні та усміхнені. Я бажаю кожному з вас змістовних подорожей, змістовного навчання та змістовного життя»

«Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи вітає всіх з Всесвітнім днем туризму. Хочу відзначити, що наш університет є членом національної туристичної організації, яка представляє Україну на міжнародній арені. Крім того, нашій кафедрі виповнилося 9 років і наша мета – гуртувати найкращих фахівців та найкращих студентів і ми це робимо. Все буде туризм», – наголосила завідувачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Матвійчук.

Після офіційної частини учасники «туристичного» свята мали нагоду посмакувати щойно звареним на вогнищі кулішем, спробувати чай та поспілкуватися з друзями. Водночас ведучий заходу, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Віталій Поліщук об’єднав учасників свята, провівши тематичну вікторину. Гості позмагалися в «туристичних» іграх, спортивних забавах, показали майстер-клас із встановлення та розбору наметів на швидкість та отримали приємні сюрпризи й передбачення-побажання.

 

Коментар
05/12/2023 Вівторок
05.12.2023