Озеленення, реконструкція, ремонт: на що у Луцьку виділять бюджетні мільйони

24 Вересня 2023, 18:10
Фото ілюстративне 700
Фото ілюстративне

Відбулося засідання бюджетної комісії Луцькради, на якому обговорили зміни до бюджету міста.

Про це у фейсбуці написав її голова Андрій Разумовський.

Додаткові надходження фонду екології у сумі 1, 02 мільйона гривень планують розподілити на заходи зі збереження обʼєктів природно-заповідного фонду, озеленення, розробку проєктно-кошторисної документації КП «Луцькводоканал» на встановлення санітарно-захисних зон свердловин.

Субвенцію у розмірі 200 тисяч гривень з обласного бюджету спрямують на очищення меліоративних каналів Центрального парку.

70 мільйонів гривень субвенції, затвердженої постановою Кабміну, витратять на реконструкцію школи №13 з фонду відновлення. Кошти на навчальний заклад планують додати на умовах співфінансування. 

Мільйон гривень виділять на виплати дітям загиблих військовослужбовців (щомісячна виплата), шість мільйонів гривень – «Луцькводоканалу» як співфінансування Проєкту «Комплексна модернізація систем водопостачання та водовідведення міста Луцька», субвенцію в розмірі 12 мільйонів гривень – на капітальний ремонт відділення онкогематології Волинської обласної дитячої лікарні.

Також обговорили освоєння коштів з передбачених програм для підтримки військових частин - на сьогодні біля 70 млн грн вже освоєно.

Остаточне рішення щодо цих коштів приймуть під час засідання сесії Луцькради у понеділок, 25 вересня. 

Читайте також:  Луцький комбінат шкільного і студентського харчування за пів року заробив 35 мільйонів гривень

 

 
Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром