Відомий історик у Луцьку презентуватиме книжку-альбом

22 Вересня 2023, 13:27
Володимир Вʼятрович 465
Володимир Вʼятрович

У Луцьку відбудеться презентація книжки-альбому «УПА. Історія нескорених» та «Наша столітня» з істориком Володимиром Вʼятровичем

Подія розпочнеться 29 вересня о 17:00 у приміщенні Художнього музею Луцька, що на вулиці Кафедральній, 1а (територія Луцького замку). Про це у фейсбуці повідомляють організатори. 

«Війна, свідками і учасниками якої ми є сьогодні, почалася задовго до нашого народження. Вже перші спроби українців створити незалежну державу у 1917 викликали агресію сусідньої Росії. Тоді ми зазнали поразки, але не скорилися. Підпільна боротьба за свободу тривала, спалахнувши масовим рухом УПА в роки Другої світової. Москва, після понад десяти років зусиль, зуміла придушити повстанський рух. Але пам’ять про УПА знищити не зуміла. Ця пам’ять у кінці 1980 підняла українців, що об’єдналися в національно-демократичний рух, який увінчався відновленням незалежності. Нині вона знов надихає нас у війні з Росією. Тому бандерівське «Слава Україні!» стало офіційним вітанням ЗСУ. У нас все той же ворог, якого не вдалося знищити десятки років тому в лісах Волині чи Карпат. Але ми – незламні. І нас, незламних, мільйони. На цей раз — за сотні кілометрів на схід та на південь від країв УПА. Значно ближче до серця вмираючої імперії», – йдеться в анонсі.

 Володимир В'ятрович, історик, публіцист, державний та громадський діяч, співавтор книжки «УПА. Історія нескорених», виступить у ролі спікера. 

На презентації можна придбати книжки з автографами автора.

 

Коментар
05/12/2023 Вівторок
05.12.2023