Волинські освітні заклади перевіряють на безпеку

25 Серпня 2023, 12:54
Волинські освітні заклади перевіряють на безпеку 1397
Волинські освітні заклади перевіряють на безпеку

Інспекторський склад підрозділів проведять комісійні обстеження закладів освіти.

Головне управління Державної служби з надзвичайни ситуацій області спільно з представниками органів управління освітою, представниками інших структур обстежують будівлі, споруди, території та захисні споруди закладів освіти.

Про це повідомили спеціалісти Головного управління ДСНС Волинської області на офіційній сторінці у фейсбуці.

Фахівці служби цивільного захисту з’ясовують стан забезпечення будівель та споруд первинними засобами пожежогасіння, функціонування автоматизованих систем виявлення горіння та протипожежного захисту, водопостачання, стан утримання шляхів евакуації, чи здійснено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищ, наявність інструкцій з питань пожежної безпеки, планів евакуації, іншої документації тощо. 

«На основі проведених обстежень складають відповідні акти оцінки об'єкту та інформаційні листи з переліком виявлених порушень, які вручають балансоутримувачам та керівникам об’єктів. 

У випадку наявності порушень вимог нормативних документів, що можуть загрожувати безпеці дітей та дорослих, призвести до виникнення пожежі чи створити перешкоди у випадку евакуації, до відповідних посадовців закладів освіти вживаються заходи впливу відповідно до вимог чинного законодавства», – йдеться у повідомленні.

Під час оглядів фахівці ДСНС проводять інструктажі для персоналу та керівників об’єктів щодо дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки на території та у приміщеннях закладів та дій у випадку пожеж, загрози надзвичайних ситуацій та під час повітряної тривоги.

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром