У Луцьку створили вʼязаний прапор України

24 Серпня 2023, 15:55
"Теплий" прапор України 669
"Теплий" прапор України

У Луцьку завершується акція «Нитка єднання», у рамках якої майстрині з різних куточків України в’язали шматочки жовто-блакитного прапора.

Про це Суспільному розповіла авторка ідеї, керівниця громадської організації «Старт у Нове життя» Ганна Карамишева-Борисенко.

«До нашої організації входять передусім внутрішньопереміщені українці, і теплий прапор – кожен шматочок – це чиясь доля, це чиїсь думки, які вкладані у це витвір», – говорить жінка.

Наймолодшій учасниці акції – 10 років. Найстаршій – майже дев’яносто. В’язані клаптики приносили в офіс громадської організації й надсилати поштою.

«Ми отримували цілі листи від людей, які настільки перейнялись нашою акцією. Були незрячі люди, яких навчили дотиком в'язати ці петлі клаптики», – розповідає Ганна Карамишева-Борисенко.

Переселенка з Луганщини Ольга Соловйова каже: в’язала частини теплого прапора під час зустрічі групи самопідтримки.

Психологиня жіночого клубу для переселенців Юлія Крючкова каже: в’язання теплого прапора, окрім патріотичної складової, має терапевтичний вплив.

Зараз в’язаний прапор складається з понад 300 клаптиків, – каже авторка ідеї. Шматочки різних відтінків із різними візерунками поступово об’єднують в один прапор. Готовий в’язаний прапор мали презентувати у Луцьку у День Незалежності України, але через безпекову ситуацію подію перенесли. Коли вона відбудеться – повідомлять пізніше.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром