Комунальник, будівельник та кадровик: що відомо про нових радників губернатора Савченка

26 Березня 2018, 15:50
Олександр Савченко 4401 Джерело: Новинарня
Олександр Савченко

Новопризначений голова Волинської ОДА Олександр Савченко вибрав собі радників.

Ними стали троє чоловіків, які раніше працювали у столичних установах, або ж мешкали у столиці. Про це стало відомо під час першої оперативної наради губернатора у понеділок, 26 березня.

Журналісти Район.Луцьк зібрали для Вас трохи відомостей, які допоможуть більше дізнатися про нових радників.

ПЕТРО СТОЛЯР

Перший призначений радник губернатора вивчатиме кадрові та юридичні питання, а також буде досліджувати, наскільки ефективно працюють управління. Мережі відомо про нього небагато. Раніше Петро Столяр був членом наглядової ради «Укрнафти». ЗМІ повідомляють, що олігарх Ігор Коломойський особисто говорив, що той «рамси поплутав». У 2015-му чоловіка жорстоко побили битами під дверима власного дому якраз напередодні засідання наглядової ради «Укрнафти».

Працював Петро Столяр і на керівних посадах «Нафтогазу України». Там, до речі, вони працювали разом із нинішнім губернатором Олександром Савченком. 

Петро Столяр
Петро Столяр

ОЛЕКСАНДР ЗАКУЗЕННИЙ

Другий призначений радник звільнився з попередньої роботи тільки для того, аби на особисте прохання волинсього губернатора приїхати до Луцька, і взяти на себе сегмент питань житлово-комунальної сфери.

Раніше Олександр Закузенний працював заступником директора з економічної безпеки комунального підприємства «Житомирводоканал». У декларації нового радника вказані молода дружина, 40 тисяч зарплатні та півперукарні. Жодної іншої власності, ані навіть фінансових заощаджень, згідно з декларацією, Закузенний не має.

Олександр Закузенний
Олександр Закузенний

ВАЛЕРІЙ КРИВОРОГ

Третій призначений радник голови Волинської ОДА раніше працював у Фастові. Був заступником міського голови з капітального будівництва. У декларації перед звільненням Валерія Криворога вказано, що він одружений та має доньку. 

Раднику належить квартира у столиці на майже 200 квадратів та два невеликі житлові будинки по 40 квадратів кожен у селі Київської області. Його дружина їздить на Toyota Rav 4. 

У минулому році чиновник заробив 113 тисяч гривень. Його дружина – 27 тисяч. Поміж тим, подружжя має 38 тисяч гривень на рахунку в «Ощадбанку», 65 тисяч доларів, 1800 євро та 190 тисяч гривень готівкою.

На Волині він працюватиме радником з «будь-якого будівництва».  

Читайте також: Новий голова Волинської oблдержадміністрації представив ще двох радників.

Коментар
19/10/2021 Понеділок
18.10.2021