Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Петро Нестерук
Петро Нестерук

Очільник луцької «Солідарності» заявляє про політичне переслідування

10:22 21.03.2018
1295

Депутат Луцької міської ради Петро Нестерук заявив про те, що на нього особисто і його рідних, а також на його бізнес тиснуть політично вмотивовані податківці і «проукропівські» ЗМІ.

Свою заяву голова фракції «Солідарнісь» Луцької міськради оприлюднив у Facebook.

Далі подаємо текст його звернення без змін:

«Шановні друзі, колеги і читачі, звертаюся до Вас з заявою про те, що переслідування мене особисто, мого бізнесу, рідних та батьків Головним Управлінням ДФС у Волинській області, журналістами ТРК «Аверс», «Волинських новин», «Під прицілом» продовжуються і носить стійко виражений політичний характер.

Особливо прискіплива увага проявилася у перерахованих вище структур до мого бізнесу і моєї персони після відмови фракцією БПП «Солідарність» у міській раді, яку я маю честь очолювати, як і однойменну міську партійну організацію, вступити в нову «укпропівську» більшість.

Так, знайшлися ті, хто за певні матеріальні блага швиденько переметнувся під дах «УКРОПу». В цілому, фракція БПП витримала тиск і вистояла, проводить на даний час незалежну пропрезидентську політику в області, має своїх прихильників, як і опонентів, є конструктивною опозиційною силою у міській раді. І це нормально, це правильно, коли політична боротьба проходить в сесійному залі, на площах і мітингах, за дискусійними столами та телевізійних каналах. На жаль, на Волині політична сила «УКРОП» перенесла її в площину бізнесу, рідних, особистостей.

Близько року під керівництвом «УКРОПу» за допомогою підконтрольних ЗМІ та Головного управління ДФС в області проводиться шалений тиск на мене та бізнес, в якому я є лише співвласником. Відомі проукроповські ЗМІ зливають десятки негативних інформацій і сюжетів про роботу ТОВ «Полісся-Трейд», провели серію так званих журналістських розслідувань, які завершувалися істеричними заявами і звинуваченнями «всіх і вся» в продажності і цинічності. Підключені центральні проукроповські телеканали. Журналіст «1+1» Тарас Середич спеціально неодноразово приїздив до Луцька, щоб придбати пляшку горілки чи вина, а згодом роздути «сенсацію» на ТБ.

Головне управління ДФС у Волинській області вже, образно кажучи, поселилося на орендованих «Полісся-Трейд» квадратних метрах. За два роки з десяток, а то і більше перевірок. Описують, рахують, арештовують і повертають майно, проводять виїмки документів, повертають їх невчасно і т.п. Скажіть мені, чому така пристальна увага ГУ ДФС у Волинській області до ТОВ, яке займає менше 5% оптового ринку алкогольної продукції? Ще як мінімум 16 фірм в області реалізують оптом алкогольну продукцію. Серед них такі, які займають 15-20 відсотків ринку. Хтось читав у ЗМІ про «славетні» дії волинських податківців на інших фірмах, крім «Полісся-Трейд», вилучення, арешти? Ні? І я не читав!

А тепер про головне. Вчора не була допущена чергова бригада в кількості 4 осіб з ГУ ДФС Волинської області на ТОВ «Полісся-Трейд» для проведення 10-денної фактичної перевірки. Чому вони були не допущені, думаю, з прочитаного вище ви зрозуміли. Крім того, лише тиждень тому, Слідче управління того ж таки ГУ ДФС на підставі ухвали слідчого судді провели виїмку усіх головних документів ТОВ, а саме – документи щодо фінансово-господарських відносин, договори та угоди з додатками, товаро-транспортні накладні та багато іншої документації. А дещо раніше, на письмову вимогу старшого слідчого з ОВС Балика І.І., ТОВ направило на адресу ГУ ДФС у Волинській області інші витребувані ними документи.

Тому вважаю заангажованими і політично обґрунтованими дії ГУ ДФС у Волинській області по відношенню до діяльності ТОВ «Полісся-Трейд».

Вчора була подана скарга у встановленому законом судовому порядку. Чекаю на справедливе рішення суду.

На завершення: дякую всім, хто в тій чи іншій формі привітав мене з Днем народження, щиро бажав здоров’я, сімейної злагоди, мирного неба і нових перемог. Дякую щиро і бажаю взаємно благополуччя і миру!

Примітка. Минулорічне відео блокування складів ТЗОВ «Полісся-Трейд».

Загрузка...
Коментарі
12 грудня
Сьогодні
Вчора
10.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин