Внесли зміни у бюджет Луцької громади: на що підуть гроші

28 Червня 2023, 14:58
Директорка департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілія Єлова 839
Директорка департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілія Єлова

На засіданні сесії Луцької міської ради внесли зміни до бюджету Луцької територіальної громади.

Про це повідомляє кореспондентка Район.Луцьк.

Депутати передбачили 1, 8 мільйона гривень на поточний ремонт приміщення Палацу учнівської молоді.

Один мільйон гривень отримає Княгининівський ліцей № 34 на капітальний ремонт котельні.

На поточні ремонти гімназії №14 виділили 280 тисяч гривень, школа №20 отримає 374 тисяч гривень, дитсадок у Жидичині – 195 тисяч гривень, а дошкільний заклад у Рокинях – 100 тисяч гривень. На облаштування майданчика біля Жидичинського ліцею передбачили один мільйон гривень.

Пʼять мільйонів гривень спрямували на облаштування «розумних зупинок» на відремонтованому проспекті Волі.

На відновлювальні роботи споруд цивільного захисту обранці громади виділили 1,6 мільйона гривень.

КП «Луцькводоканал» отримає два мільйони гривень за рахунок кредитних коштів позики НЕФКО на реалізацію проєкту «Підвищення енергоефективності та надійності системи водопостачання та водовідведення Луцька».

1,5 мільйона передбачили для підприємства «Луцькспецкомунтранс» на придбання спецтехніки для забезпечення безперебійного функціонування полігону твердих побутових відходів у селі Брище.

10 мільйонів гривень виділили на капітальний ремонт прибудинкових територій та 20 мільйонів гривень — на поточний ремонт доріг.

На поліпшення матеріально-технічного забезпечення військових частин, деякі ремонтні роботи та ремонт автомобілів виділили 2,1 мільйони гривень.

800 тисяч гривень депутати передбачили на нове будівництво вольєрів для утримання тварин на підприємстві «Ласка» та 500 тисяч гривень — на ремонт вольєрів у Луцькому зоопарку.

На ремонт споруд Кафедрального собору, що є пам’яткою національного значення (субвенція обласному бюджету) виділили один мільйон гривень.

Також депутати розподілили субвенцію з обласного бюджету: на житло для внутрішньо переміщених осіб, які брали участь у війні, виділили три мільйони гривень; на житло для ветеранів війни, які отримали каліцтво, передбачили 12, 7 мільйонів гривень та додали три мільйони гривень до програми для виплат дітям, чиї батьки загинули на війні або зникли безвісти.

Окрім того, обранці громади розподілили кошти зі своїх депутатських фондів.

Читайте такожПідгайцівська громада виділила три мільйони гривень на купівлю двох автобусів

Читайте новини Волині у нашому телеграм

 

Коментар
16/04/2024 Понеділок
15.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром