Тарас Яковлев пропонує скасувати пільговий проїзд

29 Лютого 2016, 18:51
2298

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев вважає, що вирішення проблеми перевезення пільговиків можливе шляхом скасування пільг.

Про це він заявив на телеканалі «Аверс» під час програми «Субота. Вечір». Загалом мова йшла про те, що на Луцькому підприємстві електротранспорту були борги із заробітної платні. На думку заступника міського голови, така ситуація зумовлена тим, що держава переклала проблему компенсації перевізникам за пільговий проїзд на місцеві бюджети.

«Якби дати можливість бюджетам міст визначати, хто має право на пільговий проїзд або скасовувати взагалі пільги – це було б правильно. Пропонував би більшу частину пільг взагалі скасувати і пояснити людям, що коштів немає», – зазначив заступник мера.

За словами Тараса Яковлева, з 220 тисяч жителів 50 тисяч мають право на безплатний проїзд. На думку чиновника жодне, навіть багате місто, такий тягар не потягне.

 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].​

Коментарі
29 Лютого 2016, 21:44
той Яковлев такий розумник бачу.Далеко піде...
29 Лютого 2016, 22:24
хай зарплату собі скоротять і живуть на таку пенсію як ми
01 Березня 2016, 11:32
Невже в міськраді думати почали?! Обома руками "за", але треба розробити (читай: скопіювати там, де успішно працює) механізм допомоги тим хто справді потребує. Аби тільки реалізували не через "Ж", як у нас вміють і практикують.
01 Березня 2016, 12:55
Тарасу Яковлеву бажаю прожити на пенсію 1062грн (при робочому стажі 41 рік)та 80 % пенсії витрачати на ліки!!!
01 Березня 2016, 22:29
Яковлев правий. Не будуть платити - не буде послуг.
02 Березня 2016, 13:21
давно пора ввести доплату пенсионерам 1нвал1дам та багатод1тним с1м-ям ветеранам шляхом надання допомоги на особисту картку а вже пот1м скасовувати п1льги на про1зд-це буде в три рази дешевше
02 Березня 2016, 20:04
Маю батьків пенсіонерів.Вони були би тільки раді, якби замість права на безкоштовний проїзд мали гроші на той же проїзд.Тоді люди їздили би тільки тоді і туди, куди і коли їм це потрібно. А не так як зараз - "проїдусь чим-небудь і куди вийде, бо всеодно безплатно".
02 Березня 2016, 23:23
Я інвалід ! і я не можу працювати на роботі за яку добре платять ! а пенсія 1075 гривень а не доларів ! я можу заробляти до 2х тисяч максимум це якщо над тобою зжалились! а в більшості нас не беруть на роботу або через декілька помилок просять за своїм бажанням !<br/>такщо той умнік в якого лишній язик хай собі його(відріже)побачю як він не розмовляючи буде працювати ! або спється або прибиральником !<br/>вибачайте вже дістали такі створіня бо по іншому не можу сказати !